2010 09 14 0:00

STALO TENISAS. Čekijoje vykstančiame Europos stalo teniso komandiniame čempionate trečią pergalę iškovojo Lietuvos moterų rinktinė. Antro pagal pajėgumą "Challenge" diviziono G grupės turnyre pirmaujančios lietuvės sekmadienį 3:1 įveikė Anglijos komandą. Vakar mūsų merginos žaidė nieko nelemiantį mačą su Velso ekipa.

FUTBOLAS. Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos čempionato aštuonioliktosiose rungtynėse ketvirtą nesėkmę patyrė 3 vietą 16 klubų turnyre užimantis Maskvos CSKA (36 tšk.), kuriame žaidžia Deividas Šemberas. Be lietuvio rungtyniavę CSKA futbolininkai varžovų aikštėje 0:1 (0:1) pralaimėjo Maskvos "Lokomotiv" komandai. Ši pakilo į 8 poziciją (26 tšk.). Maskvos "Dinamo" (26 tšk.), kurio narys yra Edgaras Česnauskis, per devynioliktą mačą iškovojo šeštą pergalę - nugalėjo 7 pozicijoje esančią Grozno ekipą "Terek" (27 tšk.) - ir dabar užima 9 vietą. Lietuvis žaidė nuo 84 minutės, jis pakeitė Aleksandrą Samedovą. Pirmauja Sankt Peterburgo "Zenit" (46 tšk.). Nuo jo šiek tiek atsilieka titulą ginantis Kazanės klubas "Rubin" (40 tšk.), kurio vartus gina Giedrius Arlauskis.

BĖGIMAS. Čekijos sostinėje Prahoje surengtose tarptautinėse TESCO "Grand Prix" bėgimo varžybose Rasa Drazdauskaitė 5 km distanciją baigė šešta, jos rezultatas - 16:43. Nugalėjo Tanzanijos stajerė Zakia Mrisho (15:41).

SAKALAI. Tryliktą kartą Lenkijoje vykusiame keturių komandų tarptautiniame Inovroclavo miesto Prezidento taurės krepšinio turnyre 2 vietą užėmė Vilniaus "Sakalai". Per paskutines rungtynes jie 81:72 įveikė autsaiderius Gardino "Grodno 93" (Baltarusija) krepšininkus. Turnyro nugalėtoja tapo Tartu "Rock" (Estija), trečia - šeimininkė Inovroclavo ekipa "Sportino".

ŽALGIRIS. Fizinio pasirengimo stovyklą pajūryje baigę Kauno "Žalgirio" krepšininkai sekmadienį per draugiškas rungtynes nugalėjo Ukrainos superlygos čempionę Mariupolio "Azovmaš" komandą - 91:63.

DVIRAČIAI. Prancūzijoje finišavusių šešių etapų daugiadienių dviratininkių lenktynių "Tour Cycliste Feminin International del'Ardeche 2010" bendrojoje įskaitoje sėkmingiausiai iš 7 Lietuvos dviratininkių pasirodžiusi Vilija Sereikaitė užėmė 24 vietą. Ji nuo nugalėtojos australės Vicki Whitelaw atsiliko 13:11.

DZIUDO. Japonijos sostinėje pasibaigusiame pasaulio dziudo čempionate Lietuvos atletai nepateko į pirmuosius aštuntukus. Paskutinis ant tatamio absoliučioje svorio kategorijoje kovojęs Marius Paškevičius aštuntfinalyje pralaimėjo Uzbekijos atstovui Abdulo Tangrijevui.

Komandų rikiuotėje triumfavo turnyro šeimininkai (23 medaliai - 10 aukso, 4 sidabro, 9 bronzos), aplenkę Prancūziją (6 - atitinkamai 2, 1, 3) ir Pietų Korėją (2 - 1, 0, 1).

BEISBOLAS. Lietuvos beisbolo pirmenybių superfinale iki trijų pergalių žais reguliariojo sezono nugalėtoja ir šalies čempionė Kauno "Lituanica" bei Vilniaus "Juodasis vikingas". Vilniaus "Sporto vilkai" mažajame finale iki dviejų pergalių kovos su Utenos "KKSC-Vėtra".

WNBA. Pirmosiose Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse Sietlo "Storm" namie 79:77 įveikė Atlantos "Dream" krepšininkes.