2010 12 30 0:00

DUBLERIAI. Antrą pergalę ULEB Eurolygos aštuonių komandų jaunimo atrankos turnyre Italijoje iškovojo "Lietuvos ryto" jaunieji krepšininkai. Per trečias A grupės rungtynes "Lietuvos ryto" jaunimas 87:53 (21:13, 24:13, 19:17, 23:10) įveikė Trevizo "Benetton" (Italija) bendraamžius ir užėmė antrąją vietą grupėje, o vakar kovojo dėl trečiosios vietos bendrojoje įskaitoje.

APDOVANOJIMAI. Per šventinį Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) vakarą buvo pagerbti labiausiai nusipelniusieji aukštajai mokyklai. Nominacijos "Sėkmingiausias 2010 metų LKKA absolventas" nugalėtoju tapo LKKA absolventas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra, kurio vadovaujama komanda pasaulio vyrų krepšinio čempionate Turkijoje iškovojo trečiąją vietą.

PASIRAŠĖ. Kaune trečiadienį buvo pasirašyta miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) sutartis dėl 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato finalinio etapo organizavimo. Tą pačią dieną LKF pasirašė sutartį ir su Vilniaus miesto savivaldybe.

Europos čempionatas kitais metais rugpjūčio 29 - rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje. Pirmą kartą pirmenybėse dalyvaus 24 geriausios Senojo žemyno komandos. Į Vilnių po grupių varžybų atvyks 12 stipriausių pirmenybių rinktinių, jos bus suskirstytos į dvi grupes. Po Vilniaus etapo 8 komandos pateks į finalinį etapą, kuris vyks Kaune.

TAURĖ. Per pirmas LKF "DnB NORD" taurės turnyro II etapo rungtynes Prienų "Rūdupis" namie 77:67 (20:21, 32:17, 13:16, 12:13) nugalėjo Panevėžio "Techasą". Net 26 taškus nugalėtojams pelnė Gediminas Orelikas, 18 - Povilas Butkevičius. Iš svečių rezultatyviausiai žaidė Gintaras Leonavičius (15 tšk.). Atsakomąsias rungtynes Panevėžyje komandos žais sausio 13 dieną.

PRIZAS. Vakar Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) buvo apdovanota geriausia 2010 metų Lietuvos krepšininkė Sandra Linkevičienė. Geriausiai žaidėjai skirtą prizą - Vilniuje esančios skulptūros krepšiniui kopiją - krepšininkei įteikė LKF prezidentas Vladas Garastas.

"Ant krepšiniui skirtos skulptūros yra iškaltos geriausių Lietuvos žaidėjų pavardės. Linkiu, kad vieną dieną ten būtų įrašyta ir S.Linkevičienė", - įteikdamas apdovanojimą sakė V.Garastas.