2011 02 26 0:00

S.SERAPINAS - Į "NEPTŪNĄ"

Klaipėdos "Neptūno" ekipoje įregistruotas naujas žaidėjas - Simonas Serapinas. Po traumos atsigaunantis 29 metų 193 cm ūgio gynėjas šį sezoną žaidė Edirnės "Olin" (Turkija) komandoje. Į uostamiesčio krepšinio ekipos peržiūrą taip pat atvyko ir Latvijos pilietybę turintis krašto puolėjas Artūras Brūninis, šį sezoną rungtyniavęs Jelgavos "Zemgale" ekipoje. 28 metų 200 cm ūgio krepšininkas Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyre per vidutiniškai aikštelėje praleistas 24,6 min. pelnė 7,5 taško.

ŽAIDĖ PAGRINDINIAME TURNYRE

Dortmunde prasidėjo atvirasis Vokietijos stalo teniso čempionatas, priklausantis Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) PRO serijos turnyrams. Sėkmingai kvalifikacinių varžybų barjerą įveikė pajėgiausia šalies stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė. 73-ą vietą ITTF reitinge užimanti lietuvė be didesnio vargo 5 grupėje nugalėjo tris varžoves ir užėmė pirmą vietą: R.Paškauskienė 4:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:3, 11:8) nugalėjo vokietę Anną Krieghoff, 4:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:9, 11:9) įveikė čekę Daną Hadacovą ir 4:0 (11:6, 11:6, 11:4, 11:1) sutriuškino slovėnę Martiną Safran. Vakar R.Paškauskienė pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 1:4 (11:5, 8:11, 9:11, 12:14, 5:11) pralaimėjo vienuoliktajai planetos raketei kinei Yang Wu. Nepasisekė tokio lygio turnyro debiutantui septyniolikmečiui Alfredui Udrai, jis pralaimėjo abu 19-os kvalifikacinės grupės mačus ir pasitraukė iš varžybų.

LIETUVIAI BAIGĖ PASIRODYMĄ

Šiauliuose vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Aivaro Balžeko jaunių (iki 18 metų) atminimo turnyre pasirodymą baigė paskutiniai Lietuvos atstovai. Vaikinų dvejetų ketvirtfinalyje Julius Gotovskis poroje su Almantu Oželiu nesugebėjo rimčiau pasipriešinti į pusfinalį iškopusiems italams Antonio Campop bei Andreai Dall'Astai - 1;6, 2:6. Merginų dvejetų turnyro ketvirtfinalio etapo įveikti nepavyko Gabrielei Bertašiūtei poroje su Lina Padegimaite, jos 2:6, 4:6 pralaimėjo ukrainietei Annai Požnichirenko ir baltarusei Natalijai Vavulinai. ITF turnyrui Šiauliuose šiemet suteikta antroji kategorija - tokio aukšto įvertinimo neturi jokios kitos Lietuvoje ar kaimynėse valstybėse rengiamos tarptautinės jaunių teniso varžybos.

UKRAINA PASIRINKO AMERIKIETĮ

Gerai žinomas JAV specialistas Mike'as Fratello stojo prie Ukrainos nacionalinės krepšinio rinktinės vairo. 63 metų amerikietis praeityje treniravo tris NBA komandas - Atlantos "Hawks", Memfio "Grizzlies" ir Klivlando "Cavaliers". Anot Ukrainos krepšinio federacijos prezidento Aleksandro Volkovo, rinktinę artėjančiam Europos krepšinio čempionatui gali papildyti keli natūralizuoti krepšininkai. Europos pirmenybėse ukrainiečiai rungtyniaus D grupėje (Klaipėda) kartu su Rusija, Slovėnija, Belgija, Makedonija ir Bulgarija.