2011 04 13 0:00

TALKINS LIETUVIS

Jono Kazlausko treniruojamo Rusijos krepšinio čempiono Maskvos klubo CSKA vadovybė ekipos skautu patvirtino Beną Matkevičių. Ekipos trenerių kolektyvą papildžiusio Lietuvos specialisto pagrindinės užduotys - potencialių komandos naujokų paieška ir būsimųjų Maskvos klubo varžovų žaidimo taktikos nagrinėjimas.

"Beną pažįstu seniai. Savo laiku jis buvo perspektyvus krepšininkas, išvyko studijuoti į JAV, o vėliau šešerius metus skautu dirbo Vokietijoje", - sakė J.Kazlauskas. Pasak jo, B.Matkevičius atliks dalį maskviečių ekipos trenerių kolektyvo darbo, komplektuojant sudėtį ateinančiam sezonui. Primename, jog CSKA klube rungtyniauja lietuvis Ramūnas Šiškauskas.

EUROLYGOS PASIŪLYMAS

ULEB vyrų krepšinio Eurolygos vadovybės posėdyje Barselonoje buvo pateiktas siūlymas nuo kito sezono pakeisti atrankos varžybų sistemą. Taryba pasiūlė 16 atrankos varžybose dalyvausiančių klubų suskirstyti į dvi grupes ir per tris dienas išsiaiškinti dvi komandas, kurios pateks į pagrindines varžybas. Dabartinis Eurolygos atrankos turnyras trunka tris savaites. Jei šiemet Vilniaus klubas "Lietuvos rytas" neapgins Lietuvos krepšinio lygos nugalėtojo titulo, sostinės komandos krepšininkams kitą sezoną taip pat teks rungtyniauti Eurolygos atrankos varžybose.

TENISAS MONAKE

Monake vykstančio ATP serijos teniso turnyro "Monte-Carlo Rolex Masters" (prizų fondas - 2,45 mln. eurų) pirmajame rate Jo-Wilfriedas Tsonga (Prancūzija, ATP klasifikacijoje - 12 vieta) nugalėjo argentinietį Juaną Monaco (Argentina, 36) - 4:6, 6:3, 6:2, Marino Čiličius (Kroatija, 15) įveikė Filippą Volandri (Italija, 76) - 6:2, 6:1, Jarkko Nieminenas (Suomija, 59) eliminavo Julieną Benneteau (Prancūzija, 79) - 4:6, 6:3, 7:6 (7:3), Richard'as Gasquet (Prancūzija, 13) laimėjo prieš Denisą Istominą (Uzbekistanas, 55) - 5:7, 6:3, 6:4, Robinas Haase (Olandija, 63) įveikė Nikolajų Davydenką (Rusija, 41) - 7:5, 4:6, 6:4, o Milošas Raoničius (Kanada, 34) triumfavo prieš latvį Ernestą Gulbį (30) - 6:4, 7:5. Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtojui atiteks 438 tūkst. eurų čekis ir 1000 ATP taškų.

"LIVERPOOL" TRIUMFAS

Paskutinėse Anglijos futbolo pirmenybių 32 turo rungtynėse šeštąją poziciją užimantys "Liverpool" futbolininkai (48 tšk.) namie 3:0 (3:0) sutriuškino "Manchester City" vienuolikę (56 tšk.), kuriai nepavyko sugrįžti į trečiąją poziciją. "Liverpool" komandai du įvarčius pelnė Andrew Carrollas (13 ir 35 min.), vieną - Dirkas Kuytas (34 min.). Po nesėkmės "Manchester City" liko ketvirtojoje pozicijoje. Dvidešimties ekipų turnyre pirmauja vicečempionų klubas "Manchester United" (69 tšk.), lenkiantis Londono "Arsenal" (62 tšk.) ir čempionės titulą ginančią Londono ekipą "Chelsea" (58 tšk.).

ŠIAULIEČIŲ SĖKMĖ

Šiauliuose vykusių 2011 m. Lietuvos moterų paprastųjų šaškių pirmenybių nugalėtoja tapo šiaulietė Sandra Laurutienė, ji surinko 12 taškų iš 14 galimų. Antrąją vietą aštuonių dalyvių čempionate užėmė kita šiaulietė Milda Jocaitė (11 taškų). Trečiąja prizininke tapo vilnietė Sabina Kovalevskaja, kurios sąskaitoje taip pat 11 taškų.