2011 04 19 0:00

J.KINDERIUI - BRONZA

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų antrajame etape Italijoje bronzos medalį iškovojo Justinas Kinderis. Užvakar finale jis tarp 36 dalyvių užėmė trečiąją vietą (5820 taškų). Po pirmosios - fechtavimo - rungties lietuvis tapo lyderiu (1084 tšk.), plaukdamas jis užėmė 22 vietą (1308), jojimo varžybose buvo tryliktas (1180), kombinuotoje kroso ir šaudymo rungtyje - 29-as (2248). Pekino žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas (5504 tšk.) Italijoje užėmė 29 vietą, Tomas Makarovas (5280) liko 35-as. Antrojo pasaulio taurės varžybų etapo auksą iškovojo vengras Adamas Maroši (5924 tšk.), jis aplenkė rusą Aleksandrą Lesuną (5880). Trečiasis etapas vyks gegužės 5-8 d. Vengrijos sostinėje Budapešte.

LIŪDNA PRADŽIA

Pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono B grupės turnyrą Ukrainos sostinėje Kijeve nesėkme pradėjo Lietuvos rinktinė. Sekmadienio vakarą ji 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) pralaimėjo Lenkijos komandai. Vienintelio lietuvių įvarčio autoriumi tapo Pijus Rulevičius (12:21). "Nebuvote niekuo silpnesni, bet negalima žaisti visų rungtynių mažumoje. Iš kur tada gali likti jėgų rungtynių pabaigoje", - apgailestavo Lietuvos rinktinės treneris Sergejus Borisovas. Vakar vėlai vakare mūsų šalies ekipa susitiko su Ukraina, kuri užvakar 3:5 (1:0, 2:3, 0:2) pralaimėjo Didžiajai Britanijai. Toje pačioje grupėje žaidžianti Estijos komanda, kuriai vadovauja buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas, sekmadienį 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) pralaimėjo Kazachstanui.

LKF REKOMENDACIJA

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) sudaryta specialioji komisija konstatavo, kad Palangos "Naglio" žaidėjai dalyvavo lažybose dėl savo rungtynių, ir rekomendavo imtis priemonių, kad ateityje tokių dalykų nebūtų. "Komisija konstatavo, kad "Naglio" žaidėjai dalyvavo lažybose dėl savo klubo rungtynių baigties, - sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. LKF specialioji komisija rekomendavo Lietuvos krepšinio lygai (LKL) prasižengusiems žaidėjams taikyti sankcijas, numatytas LKL nuostatuose. Tai gali būti piniginė bauda, licencijos panaikinimas arba diskvalifikacija. Į LKF iniciatyva sudarytą komisiją įtraukti LKF generalinis sekretorius M.Balčiūnas, LKL varžybų direktorius Tomas Rimkus, Baltijos krepšinio lygos direktorius Romualdas Brazauskas, prokuroras Kęstutis Vagneris ir LKL teisininkas Žilvinas Zinkevičius.

PRARASTAS LAIKAS

Vakar paskelbtame stipriausių planetos tenisininkų ATP klasifikacijos sąraše dvidešimtmetis Ričardas Berankis (673 tšk.) iš 75 vietos nukrito į 78-ąją. Dėl traumos nerungtyniaujančio Lietuvos tenisininko taškų suma per savaitę nepakito. ATP klasifikacijos lyderiu išlieka septintą kartą iš eilės Monte Karlo turnyrą laimėjęs 24-erių ispanas Rafaelis Nadalis (12 870 tšk.). Antras žengia 23 metų serbas Novakas Džokovičius (9640), trečias - 29-erių šveicaras Roger Federeris (8550).

RUSĖS PRIEŠ ČEKES

Federacijų taurės (Fed Cup) - komandinių moterų teniso pirmenybių - finale lapkričio mėnesį žais 2004, 2005, 2007 ir 2008 metų šio prizo savininkė Rusijos rinktinė ir Čekijos ekipa. Per savaitgalį vykusius pusfinalio mačus Rusija namie 5:0 sutriuškino 2006, 2009 ir 2010 metų "Fed Cup" taurės savininkę Italiją, o Čekija svečiuose 3:2 privertė pasiduoti Belgijos tenisininkes. Tiesa, Belgijos rinktinės gretose nebuvo Kim Clijsters ir Justine Henin.