2011 04 28 0:00
L.Stančiūtė.
Ritos Stankevičiūtės nuotrauka

SERIJOJE - LYGU

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo serijoje prireiks lemiamo penktojo susitikimo. Antradienį ketvirtosiose rungtynėse šeštąją vietą reguliariajame sezone užėmusi "Utenos" komanda namie 83:72 (23:16, 20:17, 16:21, 28:23) įveikė ketvirtojoje pozicijoje septynių ekipų turnyre likusį Kauno klubą "LKKA-Aistės" ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2. 22 taškus nugalėtojoms pelnė Agnė Žiegytė, 16 - Ela Briedytė, 13 - Asta Daujadienė. Laikinosios sostinės ekipoje išsiskyrė Santa Okockytė (29 tšk.), Jolanta Marmienė (21 tšk. ir 11 atkovotų kamuolių) bei Kornelija Balčiūnaitė (11 tšk.).

LINOS PERGALĖS

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro "Kubok Pavlova 2011" varžybose 25-erių Lina Stančiūtė, kuri WTA klasifikacijoje užima 551 vietą, prasibrovė į ketvirtfinalį. Lietuvė šešioliktfinalyje 6:4, 6:1 nugalėjo 21-erių rusę Nataliją Orlovą (WTA-374), o aštuntfinalyje vakar 6:3, 6:3 įveikė kitą Rusijos tenisininkę Aleksandrą Artamonovą (WTA 570). Ketvirtfinalyje L.Stančiūtė kovos su baltaruse Polina Pechova (WTA 456) arba austre Nikole Rottmann (WTA 490). Minsko moterų teniso turnyro prizų fondas - 25 tūkst. JAV dolerių.

TURNYRAI BELGRADE IR BARSELONOJE

Belgrade tęsiasi ATP serijos teniso turnyras "Serbia Open" (prizų fondas - 417 tūkst. eurų). Šešioliktfinalyje amerikietis Johnas Isneris 4:6, 6:7 (4:7) pralaimėjo brazilui Ricardo Mello. Latvis Ernestas Gulbis 2:6, 4:6 neprilygo ukrainiečiui Iljai Marčenkai, o ispanas Feliciano Lopezas 6:4, 7:5 nugalėjo argentinietį Juaną Monaco. Turnyro Belgrade nugalėtojui atiteks 66,5 tūkst. eurų čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame WTA serijos teniso turnyre (prizų fondas - 220 tūkst. JAV dolerių) baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. Į aštuntfinalį iškopusi italė Alberta Brianti 6:1, 6:2 sutriuškino bulgarę Cvetaną Pironkovą, kroatė Mirjana Lučič 7:6 (7:4), 6:3 nugalėjo rusę Jekateriną Makarovą, o Italijos atstovė Sara Errani iš tolesnės kovos eliminavo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor - 6:1, 6:0. Turnyro Barselonoje nugalėtoja uždirbs 37 tūkst. eurų ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Į FINALĄ NEPATEKO

Trečiajame 2011 metų planetos šaudymo taurės varžybų etape (ISSF World Cup Beijing) Kinijos sostinėje Pekine 20 vietą tarp 51 dalyvės moterų šaudymo į skriejančius taikinius tranšėjinėje aikštelėje užėmė 2000-ųjų Sidnėjaus olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, ji į finalą nepateko. Lietuvė atrankos varžybose pataikė į 63 (20+23+20) taikinius iš 75 galimų. Šešių sportininkių finale po papildomų šūvių (89+2; 89 iš 100) nugalėjo italė Jessica Rossi, aplenkusi amerikietę Rachael Lynn Heiden (89+1; 89 iš 100) bei Taivano šaulę Yi Chun Lin (87 iš 100).

REGBIUI - 50

Šeštadienį Kaune S.Dariaus ir S.Girėno stadione įvyks Europos regbio čempionato rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių. Tai vienas iš renginių, skirtų Lietuvos regbio 50-mečiui paminėti. Renginio metu bus apdovanoti nusipelnę regbiui asmenys bei pirmųjų regbio varžybų dalyviai. Pirmosios varžybos Lietuvoje sužaistos 1961 metais Kaune - susitiko "Atleto" ir "Mokslo" komandos. Mačą stebėjo beveik 7000 žiūrovų.