2011 07 11 0:00

ISPANO PERGALĖ

"Formulės 1" pasaulio čempionato devintąjį etapą - Didžiosios Britanijos "Grand Prix" lenktynes Silverstoune vakar laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas Fernando Alonso. 30-metis ispanas iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną bei 27-ąją karjeroje. Jis beveik 17 sekundžių aplenkė antrą ir trečią vietas užėmusius abu "Red Bull-Renault" komandos narius čempiono titulą ginantį vokietį Sebastianą Vettelį bei australą Marką Webberį. Bendroje įskaitoje pirmaujantis S.Vettelis turi 204 taškus ir tvirtai lenkia M.Webberį (124 tšk.) bei F.Alonso (112 tšk.).

SUŽINOJO VARŽOVES

Ištraukti 2011-2012 metų sezono FIBA moterų Eurolygos krepšinio turnyro burtai, 23 ekipas suskirstę į tris grupes. Lietuvos čempionės Kauno "VIČI-Aistės" pateko į A grupę, kur susitiks su Jekaterinburgo UMMC (Rusija), Valensijos "Ros Casares" (Ispanija), Stambulo "Galatasaray" (Turkija), Buržo "Basket" (Prancūzija), Prahos ZVVZ USK (Čekija), Gdynės "Lotos" (Lenkija) ir Dėro "Seat-Szese" (Vengrija) komandomis. Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos ir dvi iš trijų penktąsias vietas užėmusios ekipos.

Europos moterų taurės turnyre dalyvausiančios šalies vicečempionės Klaipėdos "Lemminkainen" krepšininkės žais keturių komandų D grupėje su Vienos "Flying Foxes" (Austrija), Las Palmaso "Gran Canaria" (Ispanija) ir "Hainaut Basket" (Prancūzija) klubais. Į aštuntfinalį pateks dvi grupės komandos.

VENGRO KELIALAPIS

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalinio etapo varžybose Londone Justinas Kinderis galutinėje rikiuotėje užėmė 14 vietą, o Edvinas Krungolcas liko 36-as. 24 metų J.Kinderis surinko 5500 taškų, o 38 metų E.Krungolcas - 3196 tšk. Finalinio etapo nugalėtoju tapo vengras Robertas Kasza (5696 tšk.), aplenkęs rusą Aleksandrą Lesuną (5644 tšk.), o trečią vietą užėmė britas Nicolas Woodbriodge'as (5632 tšk.). R.Kasza iškovojo kelialapį į 2012 m. Londono olimpines žaidynes.

LIETUVIAI ATSILIKO

Prestižinių daugiadienių "Tur de France" dviračių lenktynių aštuntajame etape lietuviai liko tarp autsaiderių. "Astana" komandos narys 29-erių Tomas Vaitkus etapą baigė 149-as, o "Garmin-Cervelo" ekipai atstovaujantis 23-ejų Ramūnas Navardauskas finišavo 168-as. Abu nuo etapo nugalėtoju tapusio portugalo Rui Costos atsiliko 19 min. 59 sek. Bendrojoje įskaitoje toliau pirmauja norvegas Thoras Hushovdas, 1 sek. lenkiantis australą Cadelą Evansą. 33 min. 16 sek. nuo lyderio atsiliekantis T.Vaitkus yra 147-as, o 35 min. 28 sek. atsiliekantis R.Navardauskas - 155-as.