2011 07 20 0:00

M.ŽAROMSKIO TRIUMFAS

Tokijuje surengtame "MMA Bushido DREAM" čempionate pasaulio "Bushido DREAM" čempionas Marius Žaromskis vėl sudrebino Japoniją - jis sutriuškino šios šalies atstovą - "Pankrase" lyderį Eiji Ishikawą. Garsiojoje ARIAKE arenoje (joje telpa 25 000 žiūrovų) minėtą kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu (3:0) laimėjo lietuvis M.Žaromskis. Kovos metu Marius žiūrovams pademonstravo itin aukštą meistriškumą. Įdomu, jog per paskutinį raundą visos tribūnos atsistojusios palaikė lietuvį skambiais aplodismentais.

ATSIĖMĖ PARAIŠKĄ

Devyniolikmetis Laurynas Grigelis (ATP klasifikacijoje - 240 vieta) sekmadienį Aptose (Kalifornijos valst., JAV) laimėjo pirmąjį savo kerjeroje ATP turnyrą - "The Comerica Bank Challenger" (prizų fondas - 100 tūkst. JAV dolerių), o vakar Leksingtone (Kentukio valst.) jis turėjo startuoti kitame "ATP Challenger Tour" serijos turnyre - "Fifth Third Bank Tennis Championships" (prizų fondas - 50 tūkst. JAV dolerių). Tačiau po pergalės Laurynas nutarė praleisti šias varžybas. Pirmadienį jis atsiėmė paraišką ir šią savaitę skirs tik treniruotėms.

Pirmadienį JAV prasidėjo ATP serijos teniso turnyras "Atlanta Tennis Championships" (prizų fondas - 531 tūkst. JAV dolerių). Jau šešioliktfinalyje nesėkmę patyrė 22-ejų latvis Ernestas Gulbis (ATP-81), jį 5:7, 7:6 (7:5), 6:2 nugalėjo amerikietis Jamesas Blake'as (ATP-91). Vakar šiame turnyre startavo keturis mėnesius dėl traumų varžybose nedalyvavęs 21-erių Ričardas Berankis (ATP-115), jo varžovas buvo 29-erių prancūzas Nicolas Mahut (ATP-97). Turnyro nugalėtojui atiteks 96 800 dolerių čekis ir 250 ATP taškų.

KUKLŪS ŠUOLIAI

Kinijoje vykstančio pasaulio vandens sporto šakų čempionato šuolių į vandenį varžybose Ignas Barkauskas ir Sergejus Baziukas sinchroninių šuolių nuo 3 m tramplino rungtyje antradienį aplenkė varžovus iš Azerbaidžano, Čilės bei Indonezijos ir užėmė 17 vietą. Į finalą tarp dvylikos porų nepatekusių mūsų sportininkų 6 šuolių serija įvertinta 301,77 balo. Ketvirtadienį I.Barkauskas ir S.Baziukas startuos vyrų šuolių nuo 3 m tramplino individualiose varžybose (iš viso kovos 53 šuolininkai).

STUDENTŲ BATALIJOS

Aštuoniolikos ekipų Europos universitetų krepšinio pirmenybėse Ispanijoje titulą ginanti Vytauto Didžiojo universiteto vaikinų komanda ketvirtfinalyje 93:83 nugalėjo Valjadolido (Ispanija) universiteto ekipą. Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionų varžovai vakar pusfinalyje buvo Genujos CUS (Italija) krepšininkai. Šie ketvirtfinalyje 77:73 nugalėjo ukrainiečius iš Lvovo. Kitą pusfinalio porą sudarys Leningrado valstybinio (Rusija) ir Fatiho (Turkija) universitetų komandos.