2011 09 19 0:00

FINALO NEPASIEKĖ

ATP "Challenger Tour" serijos "American Express - Istanbul Challenger" vyrų teniso turnyre Turkijoje, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. JAV dolerių, per žingsnį nuo finalo liko 21-erių Ričardas Berankis. Vienetų varžybų pusfinalyje 157-ą vietą ATP reitinge užimantis lietuvis 1 valandą ir 50 minučių trukusios kovos 6:7 (3:7), 6:7 (3:7) pralaimėjo penktąjį reitingą turėjusiam 25 metų Denisui Istominui iš Uzbekistano, kuris ATP klasifikacijoje yra 97-as. Patekęs tarp keturių geriausių turnyro žaidėjų R.Berankis uždirbo 35 ATP reitingo taškus ir 5020 JAV dolerių.

ĖJIMO ČEMPIONATAS

Jau devynioliktą kartą Druskininkuose vyko tarptautinės sportinio ėjimo varžybos ir Lietuvos 10 km čempionatas. Šiais metais dalyvavo 104 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Pajėgiausia tarp moterų buvo Kristina Saltanovič (Vilnius) - 45 minutės ir 24 sekundės. Lietuvos čempione šioje distancijoje ji tapo aštuntą kartą ir aukso medalių skaičiumi pasivijo Sonatą Milušauskaitę. Trečią kartą Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionu tapo Marius Žiūkas (Vilnius- Prienai) - 40 min. 36 sek.

PAGERINO REKORDĄ

Finaliniame "Deimantinės lygos" lengvosios atletikos varžybų etape Belgijoje 200 m bėgime Rytis Sakalauskas 0,10 sekundės pagerino Lietuvos rekordą - 20,74 sekundės - bei užėmė aštuntąją vietą. Šuoliuose į aukštį dalyvavusi Airinė Palšytė įveikė tik pradinį 1,80 m aukštį bei užėmė vienuoliktąją vietą.

MAŽEIKIŠKIAI NEATVYKO

Sekmadienį Aytuje turėjusios būti sužaistos Lietuvos futbolo A lygos XXVII turo rungtynės tarp vietos "Dainavos" komandos ir Mažeikių "Mažeikių" ekipos neįvyko - mažeikiškiai į mačą neatvyko. O kitame sekmadienio mače žiūrovai išvydo net aštuonis įvarčius: Tauragės "Tauras" namie 6:2 (3:1) sutriuškino Šiaulių "Šiaulių" vienuoliktuką. Šeštadienį du taškus prarado trečiąją vietą užimanti šalies vicečempionė Marijampolės "Sūduva", savo aikštėje nesugebėjusi įveikti penktojoje pozicijoje esančių Pakruojo "Kruojos" futbolininkų - 0:0. Vienuoliktąją vietą užimanti Klaipėdos "Atlanto" komanda namie 3:4 (2:1) pralaimėjo laipteliu aukščiau esančiai Kauno FBK "Kaunas" komandai.

ŠARAS - Į "PANATHINAIKOS"?

Lietuvos vytų krepšinio rinktinei vos pabaigus kovas Europos čempionate atakų organizatorius Šarūnas Jasikevičius išvyko į Atėnus. Pranešama, jog 35 metų krepšininkas išskubėjo ne tik aplankyti Graikijos sostinėje likusios šeimos, bet ir derėtis dėl sutarties su Atėnų "Panathinaikos" klubu. Š.Jasikevičius į Atėnų klubą persikeltų tuo atveju, jei į Sevilijos "Cajasol" komandą išvyktų serbas Milenko Tepičius.