2011 10 03 0:00

SUPERTAURĖ - ČEMPIONAMS

Pirmą šio sezono trofėjų iškovojo du lietuvius turinti Sienos "Montepaschi" komanda. Italijos čempionai šalies Supertaurės finale 73:70 (12:15, 12:17, 23:16, 26:22) pranoko Kantu "Bennet". Įspūdingai žaidęs Kšyštofas Lavrinovičius nugalėtojams per 24 minutes pelnė 25 taškus (2-5/8, 3-2/3, 1-9/9), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus. Jo komandos draugas Rimantas Kaukėnas per 25 minutes pelnė 10 taškų.

BALTIJOS LYGA

Savaitgalį startavo 2011-2012 metų sezono Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybos. Per pirmas rungtynes "Ventspils" namie 85:59 sutriuškino du lietuvius turinčią kitą Latvijos ekipą - Liepojos "Lauvas". Iš svečių rezultatyviausiai žaidęs Martynas Andriukaitis pelnė 12 taškų, o Augustino Vito sąskaitoje - 4 taškai ir 9 sugriebti kamuoliai. Pergales iškovojo svečiuose žaidusios Lietuvos ekipos: Kauno "Baltai" Taline 77:75 įveikė "Kalev-Cramo" žaidėjus, o Prienų "Rūdupis" išvykoje po pratęsimo 85:76 nugalėjo "Kėdainių Triobet" krepšininkus.

AŠTUNTFINALIO NEPASIEKĖ

Azerbaidžano sostinėje tęsiasi XVI pasaulio bokso čempionatas, kuriame atletai kovoja ne tik dėl medalių, bet ir dėl 92 kelialapių į 2012 metų Londono vasaros olimpines žaidynes. Nesėkmę svorio kategorijos iki 81 kg (69 dalyviai) šešioliktfinalyje patyrė Daugirdas Šemiotas. 2007 metų planetos pirmenybių bronzos medalininkas sekmadienį 9:20 (2:5, 3:6, 4:9) pralaimėjo kinui Mengui Falongui ir pasitraukė iš turnyro.

PIRMASIS ĮVARTIS

Pirmą įvartį per Lenkijos futbolo čempionato aštuntas rungtynes pelnė Darvydas Šernas, tačiau keturioliktąją vietą tarp šešiolikos komandų užimantis Lubino "Zaglębie" svečiuose 1:3 (1:2) pralaimėjo Balstogės "Jagiellonia" ekipai, kurioje rungtyniauja Andrius Skerla. Abu lietuviai žaidė visą mačą, o D.Šernas įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė 29 minutę.

LEDO ARENOSE

Trečią pergalę per ketvirtas Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynes iškovojo bei Vakarų diviziono reguliariajame sezone antrąją vietą išsaugojo Vilniaus HC "Baltica" (9 tšk.) ledo ritulio klubas. Šeštadienį vilniečiai svečiuose 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Rygos "Prizma" (Latvija) ledo ritulininkus. Aikštelės šeimininkai pirmavo po Rolando Dietlavo įvarčio antro kėlinio pabaigoje 937:04), tačiau ketvirtame kėlinyje svečiams įvarčius pelnė Ilja Afanasjevas (44:49), Richardas Pinka (54:10), Aimas Fiščevas (55:17) ir Borisas Rejžekas (55:55).

Trečią pralaimėjimą iš eilės atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato rungtynėse patyrė ir autsaidere tapo Elektrėnų "Energijos" komanda, šeštadienį svečiuose 4:6 (2:4, 1:0, 1:2) turėjusi pripažinti Rygos "HK Riga 95" ledo ritulininkų pranašumą. Svečiams įvarčius pelnė Šarūnas Kuliešius (04:32), Romanas Aliapkinas (19:06), Aivaras Bendžius (23:23) ir Laisvydas Rimkus (57:47).