NBA čempionai pateko į konferencijos pusfinalį

2009 05 04 0:00

Sužaidęs net septynis pratęsimus per pirmąsias šešerias rungtynes NBA čempionas Bostono "Celtics" šeštadienį per septintas Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes palaužė Čikagos "Bulls" ekipą.

Bostono krepšininkai šeštadienį namie 109:99 (23:28, 29:11, 26:33, 31:27) nugalėjo "Bulls" ekipą ir, laimėję seriją iki keturių pergalių 4:3, pateko į pusfinalį.

Lemiamą persvarą "Celtics" krepšininkai susikrovė per antrą kėlinį, kai atsilikinėdami 30:37 laimėjo aštuonių minučių atkarpą 22:2 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 13 taškų persvarą - 52:39.

23 taškus nugalėtojams pelnė Ray'us Allenas, 20 - Paulas Pierce'as, 16 - Eddie House'as, 15 - Glenas Davisas ir 14 - Kendrickas Perkinsas (13 atk. kam.). "Bulls" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Benas Gordonas (33 tšk.), Derrickas Rose'as (18) ir Kirkas Hinrichas (16).

Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių "Celtics" susitiks su Orlando "Magic" komanda, kuri ketvirtfinalyje 4:2 įveikė Filadelfijos "76ers" klubą.

Penktadienį per šeštas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Majamio "Heat" namie 98:72 (32:18, 19:24, 27:14, 20:16) sutriuškino Atlantos "Hawks" ekipą ir išlygino serijos rezultatą - 3:3. Net 41 tašką nugalėtojams pelnė Dwyane'as Wade'as, 22 - Michaelas Beasley (15 atk. kam.). Iš svečių išsiskyrė Mike'as Bibby (20 tšk.), Joe Johnsonas ir Ronaldas Murray'us (po 13). Lemiamos rungtynės šiandien žaidžiamos Atlantoje.