NBA čempionatas: antrasis pralaimėjimas Detroite

2007 05 26 0:00

Antrąsias NBA čempionato Rytų konferencijos finalo rungtynes Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas išvykoje 76:79 pralaimėjo Detroito "Pistons" krepšininkams, kurie pirmauja serijos iki 4 pergalių varžybose 2-0.

Pirmąjį mačą savo arenoje Detroito komanda, kuri Rytų konferencijos finale žaidžia penktą sezoną iš eilės, laimėjo tokiu pat rezultatu - 79:76.

Per ketvirtadienio rungtynes lietuvis svečiams pelnė vos 3 taškus ir po krepšiais atkovojo 7 kamuolius. Per 27 minutes Ž.Ilgauskas pataikė 1 dvitaškį iš 6 ir 1 baudos metimą iš 2. Po 15 metų pertraukos konferencijos finale rungtyniaujančioje "Cavaliers" ekipoje sėkmingiausiai žaidė LeBronas Jamesas - 19 taškų, 6 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai bei 7 rezultatyvūs perdavimai. Nugalėtojams Rasheedas Wallace'as pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.