NBA čempionatas: "Kavalieriai" San Antonijuje vėl pralaimėjo

2007 06 12 0:00

Klivlendo "Cavaliers" krepšininkai pralaimėjo abejas pirmąsias NBA finalo serijos rungtynes išvykoje. Per antrąjį mačą San Antonijaus "Spurs" vėl nepaliko svečiams jokių vilčių ir šventė pergalę rezultatu 103:92 (28:17, 30:16, 31:29, 14:30).

Per pirmus 3 kėlinius "Spurs" nesuteikė "kavalieriams" galimybių net pagalvoti apie pergalę. Prieš paskutinį kėlinį San Antonijaus ekipa pirmavo net 16 taškų (89:62). Per paskutines 12 min. Klivlendo krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (87:95), bet tai ir buvo viskas.

"Spurs" ekipoje vėl nesulaikomas buvo lyderių trejetas: Tony Parkeris pelnė 30 taškų, Emanuelis Ginobili - 25, o Timas Duncanas į savo sąskaitą įsirašė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Per antrąsias rungtynes geriau nei žaidžiant pirmąsias sekėsi "Cavaliers" lyderiui LeBronui Jamesui. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Kitam Klivlendo ekipos lyderiui Žydrūnui Ilgauskui rungtynės vėl nebuvo sėkmingos. Lietuvis per 22 minutes pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 3 pražangas. Ž.Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius iš 8 ir visus 3 baudų metimus. 15 taškų svečiams pelnė Danielis Gibsonas, 13 - Drew Goodenas, 10 - Aleksandras Pavlovičius, 8 - Andersonas Varejao.

"Anksčiau taip pat buvome atsilikę per serijos varžybas 0-2. Taip buvo per Rytų konferencijos finalą su Detroito "Pistons", tačiau laimėjome vis tiek mes. Kiekvienos rungtynės yra naujas mūšis", - neketino nuleisti rankų "Cavaliers" vyriausiasis treneris Mike'as Brownas.

Trečiąsias bei ketvirtąsias NBA finalo serijos rungtynes komandos žais Klivlende.