NBA: L.Kleiza irgi vedė į sėkmę

2008 02 06 0:00
Geriausio praėjusios savaitės krepšininko titulą Rytų konferencijoje pelnęs Orlando "Magic" puolėjas H.Turkoglu (skrenda) kartais irgi suklysta.

Naujają savaitę Lietuvos aukštaūgis Linas Kleiza pradėjo pelnydamas 15 taškų. Taip jis prisidėjo prie 29-osios Denverio "Nuggets" pergalės NBA čempionate.

Pirmadienį "Nuggets" svečiuose po pratęsimo 105:103 (20:14, 30:30, 28:24, 22:22, 5:3) nugalėjo Portlendo "Trail Blazers" krepšininkus.

Trečias pagal rezultatyvumą.

Per beveik 31 minutę Linas pelnė 15 taškų ir savo komandoje buvo trečias pagal rezultatyvumą. Jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 7, 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei dukart suklydo. Rezultatyviau už jį Denverio ekipoje rungtyniavo Carmelo Anthony - 28 taškai, 15 sugriebtų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai bei Allenas Iversonas - 25 taškai ir 8 perdavimai.

Portlendo komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Brandonas Roy'us (26 tšk.), Jarrettas Jackas ir Martellis Websteris (po 17 tšk.).

Su 29 pergalėmis ir 18 pralaimėjimų "Nuggets" Vakarų konferencijoje tebėra septintas.

Ž.Ilgauskas tarp pretendentų

Antrą savaitę iš eilės tarp pretendentų į geriausio savaitės krepšininko Rytų konferencijoje titulą buvo Klivlendo "Cavaliers" vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas, tačiau jį vėl aplenkė Orlando "Magic" puolėjas Hidayetas Turkoglu.

Praėjusią savaitę "Magic" laimėjo visas trejas rungtynes, o 28 metų 208 cm ūgio turkas H.Turkoglu vidutiniškai pelnė 24,3 taško, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6,3 rezultatyvaus perdavimo.

Geriausiu praėjusios savaitės žaidėju Vakarų konferencijoje pripažintas Sakramento "Kings" vidurio puolėjas Bradas Milleris. 31 metų 213 cm ūgio centras per trejas pergalingas "Kings" rungtynes pasižymėjo dvigubais dubliais.