NBA: skirtingos lietuvių nuotaikos

2008 04 01 0:00

Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją per NBA reguliariojo sezono rungtynes pavyko nutraukti ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimančiam Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (41 pergalė ir 33 pralaimėjimai) klubui.

Pernykštis Rytų konferencijos čempionas sekmadienį namie 91:88 (22:27,21:21,25:20,23:20) nugalėjo septintojoje pozicijoje esančius Filadelfijos "76ers" (37/37) krepšininkus. Lietuvis per 31 minutę pelnė 14 taškų (2-7/11), po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Sėkmingiausiai šeimininkų gretose žaidusio ir pergalingą metimą pataikiusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 26 taškai, 9 sugriebti ir 9 rezultatyvūs perdavimai. "76ers" gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Andre Iguodala (19 tšk.).

Penktąją vietą NBA Rytų konferencijoje užimantis Vašingtono "Wizards" (38/35) klubas su Dariumi Songaila sekmadienį po pratęsimo 120:126 (25:27,22:31,39:28,25:25,9:15) nusileido trečiojoje pozicijoje Vakaruose esantiems Los Andželo "Lakers" (50/24) krepšininkams. D.Songaila per 12 minučių į šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus (2-1/5, 1-2/2), po krepšiais atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

Po 27 taškus Vašingtono komandai pelnė DeShawnas Stevensonas ir Nickas Youngas. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kobe Bryantas (26 tšk. ir 13 perdavimų).

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono mačų rezultatai:

San Antonijaus "Spurs" - Hiustono "Rockets" 109:88; Minesotos "Timberwolves" - Jutos "Jazz" 110:103; Atlantos "Hawks" - Niujorko "Knicks" 114:109; Bostono "Celtics" - Majamio "Heat" 88:62; Toronto "Raptors" - Naujojo Orleano "Hornets" 111:118; "Golden State Warriors" - Dalaso "Mavericks" 114:104; Sietlo "SuperSonics" - Sakramento "Kings" 107:120.