NBA žvaigždžių šventėje spindėjo Ch.Paulas

2013 02 18 8:46
Chrisas Paulas nugalėtojų komandai pelnė 20 taškų. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Trečius metus iš eilės NBA Vakarų konferencijos žvaigždės pasirodė esančios stipresnės už kolegas iš Rytų. NBA visų žvaigždžių rungtynėse Vakarai 143:138 (31:26, 38:29, 39:39, 35:34) įrodė pranašumą prieš Rytus.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo Chrisas Paulas, pelnęs 20 taškų ir atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų. Jis tapo pirmuoju krepšininku nuo 1985 metų, surinkusiu tokius rodiklius NBA visų žvaigždžių mače. Anksčiau tai yra padarę tik Magicas Johnsonas ir Isiaih Thomasas.

Vakarai pirmavo visas rungtynes, tačiau Rytai mačo pabaigoje ėmė vytis. Likus žaisti 4 minutes po Carmelo Anthony dvitaškio jie sumažino atsilikimą iki 126:129, bet tai buvo mažiausia persvara per likusį rungtynių laiką.

Paulas netrukus pataikė iš toli, Kobe Bryantas pridėjo du taškus, o netrukus blokavo LeBrono Jameso metimą. Kevinas Durantas kitoje atakoje pridėjo dar du taškus ir skirtumas tapo dviženklis – 136:126.

Mačą vainikavo įspūdingas Blake'o Griffino dėjimas, pasimušus kamuolį į lentą.

Rezultatyviausias mačo žaidėjas, 30 taškų surinkęs Durantas, trečias žvaigždžių rungtynes iš eilės pelnė bent 30 taškų.

Ne visiems šventė paliks geriausius įspūdžius. Mačą starto penkete pradėjęs Majamio „Heat“ puolėjas Chrisas Boshas pirmajame kėlinyje du kartus krepšį atakavo taip netaikliai, kad kamuolys nė nelietė lanko. Antrajame kėlinyje tai dar kartą pasikartojo. Puolėjas buvo nušvilptas žiūrovų, o mačo pabaigą stebėjo nuo suolo.

Žvaigždžių šventė Hjustone buvo paskutinioji, kuriai dirigavo NBA komisaras Davidas Sternas. Jis lygai ketina vadovauti iki kitų metų šventės Naujajame Orleane.

Vakarai: Kevinas Durantas 30, Chrisas Paulas 20 (15 rez. perd.), Blake'as Griffinas 19, Jamesas Hardenas 15, Russellas Westbrookas 14, Tony Parkeris 13, Dwightas Howardas ir Kobe Bryantas po 9, Davidas Lee ir Zachas Randolphas po 6, Timas Duncanas 2, LaMarcusas Aldridge'as 0.

Rytai: Carmelo Anthony 26 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 21, LeBronas Jamesas 19, Paulas George'as 17, Kyrie Irvingas 15, Luolas Dengas 10, Joakimas Noah 8 (10 atk. kam.), Tysonas Chandleris 7, Jrue Holiday ir Chrisas Boshas po 6, Brookas Lopezas 3, Kevinas Garnettas 0.