"Neptūno" treneris ištesėjo pažadą

2009 05 14 0:00
Pasiaukojamai žaidę "Neptūno" krepšininkai savo ir "Šiaulių" sezono pabaigą nukėlė į penktadienį.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

"Mes dar grįšime į Šiaulius", - po trečiųjų LKL mažojo finalo rungtynių tarė "Neptūno" treneris Rytis Vaišvila ir pažadą įvykdė.

Vakar uostamiestyje R.Vaišvilos auklėtiniai kovoje dėl Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių antrą kartą - 78:75 (21:17, 13:16, 25:17, 19:25) nugalėjo Antano Sireikos treniruojamus "Šiaulius" ir išlygino serijos rezultatą 2:2. Lemiamos rungtynės vyks penktadienį Šiauliuose.

Klaipėdiečius į pergalę vedė Valdas Vasylius. Jis nugalėtojams pelnė 27 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. 17 taškų šeimininkams pridėjo Paulius Morkeliūnas, 15 - Martynas Mažeika. Iš šiauliečių rezultatyviausi buvo Stefhonas Hannah (18 tšk.), Gintaras Kadžiulis (14) ir Virginijus Praškevičius (11).

Etatiniams bronziniams prizininkams "Šiauliams" vakar Klaipėdoje nepavyko baigti sezono. Kaip ir pirmosios trejos, vakarykštės rungtynės vyko taip pat atkakliai ir nervingai. "Neptūno" bandymai atitrūkti pasiekdavo tik 6 taškų persvarą, tačiau baigiantis trečiajam ketvirčiui po Arvydo Eitutavičiaus per dvi atakas pelnytų 5 taškų šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (59:50).

V.Vasyliaus tolimų metimų dėka uostamiesčio ekipai 35 minutę pavyko įgyti dviženklį pranašumą (68:58), iš kurios netrukus nieko neliko: svečiai atsakė atkarpa 8:0 ir "Neptūno" persvara tapo trapi - 68:66. Antrą pergalę mažajame finale klaipėdiečiams lėmė kiek taiklesni baudų metimai paskutinę minutę, nes per pirmuosius du kėlinius šeimininkų baudų pataikymo procentas buvo tik 56 (10/23).