Nerezultatyviose rungtynėse Oklahomoje – Motiejūno ekipos pergalė

2014 11 17 9:12
USA Today Sports/Scapix nuotrauka

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Hjustono „Rockets“ (9-1) komanda su Jamesu Hardenu priešakyje. Donato Motiejūno atstovaujamas klubas išvykoje 69:65 (24:19, 18:14, 9:18, 18:14) įveikė Oklahomos „Thunder“ (3-8) žaidėjų pasipriešinimą.

Mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kada Serge'as Ibaka pelnė du taškus, Reggie Jacksonas po Trevoro Arizos techninės pražangos realizavo baudos metimą ir rezultatas tapo lygus (65:65).

Tačiau greitai jį „Rockets“ klubo naudai prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei persvėrė kitoje atakoje iš toli pataikęs Jamesas Hardenas (68:65).

Per paskutinę minutę nė vienos rezultatyvios atakos nesurengę aikštės šeimininkai likus žaisti 4,7 sekundės pražanga sustabdė Hardeną, kuris pataikė vieną baudos metimą ir galutinai įtvirtino Hjustono komandos žaidėjų pergalę (69:65).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Motiejūnas aikštėje praleido 32 minutes, pasižymėjo 7 taškais (3/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, užsidirbo 3 blokus, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

„Thunder“: Reggie Jacksonas 15 (11 atk. kam.), Lance'as Thomasas 15, Serge'as Ibaka 10, Sebastianas Telfairas 9.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 19 (5/17 metimų, 9 atk. kam.), Patrickas Beverley 12 (8 atk. kam.), Dwightas Howardas 12 (4/14 metimų, 9 tak. kam.), Trevoras Ariza 11.