Netaiklūs S.Llullo baudų metimai lėmė „Olympiakos“ pergalę

2014 04 21 22:44

Sergio Llullo ranka lemiamu metimu sudrebėjo bei trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Pirėjo „Olympiakos“ klubo krepšininkai. Čempionų titulą ginantys graikai savo žiūrovų akivaizdoje tik po atkaklios kovos 78:76 (23:15, 22:23, 20:20, 13:18) įrodė pranašumą prieš Madrido „Real“ komandą.

Serijoje iki trijų pergalių 2-1 pirmauja ispanai. Ketvirtasis mačas bus žaidžiamas trečiadienį Pirėjuje.

Po Brento Petway tolimo šūvio ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai turėjo aštuonių taškų pranašumą (68:60), bet tada Felipe Reyesas surinko penkis taškus paeiliui, Sergio Rodriguezas pelnė dvitaškį bei svečių deficitas tapo minimalus (68:67).

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei keturis taškus iš eilės pelnę „Real“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau neilgam – tolimą metimą kitos aikštės pusėje pataikęs Georgios Printezis sugrąžino pranašumą Pirėjaus komandai (76:74).

Likus žaisti šešias sekundes Kostas Sloukas Marcuso Slaughterio pražangą pavertė taškais, o „Olympiakos“ klubas išsaugojo persvarą (78:76). Paskutinėje atakoje Spanoulis pražanga sustabdė Llullą bei ispanas stojo prie baudų metimų linijos.

Pirmasis „Real“ krepšininko metimas skriejo pro šalį, antrąjį prametė specialiai, o kamuolį puolime atkovojęs Rudy Fernandezas atlikti metimo nebesuspėjo ir Pirėjaus ekipos žaidėjai šventė pergalę.

„Olympiakos“: Bryantas Dunstonas 21 (9 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 17, Matthew Lojeski 11, Brentas Petway 11.

„Real“: Sergio Rodriguezas 19, Rudy Fernandezas 18, Sergio Llullas 16, Felipe Reyesas 13.