„Nevėžis“ patiesė dažnai klydusius „Šiaulius“

2012 11 19 20:49

Netikėtą pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė „Šiaulių“ (4-1) ekipa. Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 71:78 (20:25, 14:20, 24:11, 13:22) turėjo pripažinti Kėdainių „Nevėžio“ (3-4) komandos pranašumą.

Tai buvo pirmasis „Šiaulių“ komandos pralaimėjimas LKL. Iki šio mačo daugkartiniai šalies bronziniai prizininkai buvo laimėję visas ketverias žaistas rungtynes.

Šiauliečius šiame mače palaidojo klaidos. Aikštės šeimininkai varžovams padovanojo net 20 kamuolių, kai „Nevėžio“ ekipa suklydo vos 9 kartus.

„Nevėžio“ ekipa pirmavo beveik visas rungtynes, o šiauliečiai minimaliu pranašumu džiaugėsi tik kelis minutes baigiantis trečiajam kėliniui.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui drausmingai žaidę Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai susigrąžino pranašumą ir iškovojo trečiąją pergalę.

„Šiauliai“: Papa Dia 20 (6 atk. kam.), Laurynas Samėnas 14 (6 atk. kam.), Chase'as Simonas 12.

„Nevėžis“: Tony Bishopas 12 (10 atk. kam.), Tomas Černeckis 11, Mindaugas Girdžiūnas 10, Šarūnas Kulevičius 10, Darius Šilinskis 10 (6 atk. kam.).