NKL čempionate – toliau dvivaldystė

2014 11 21 20:37
Algimanto Čižos nuotrauka

100-uoju numeriu NKL tvarkaraštyje pažymėtos rungtynės įvyko Raseiniuose, kur susitiko vietos „Rasai“ (7-8) ir vieni čempionato lyderių Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (11-4). Pergalę po įtemptos kovos rezultatu 82:75 šventė svečiai ir kartu su Vilniaus „Perlu-MRU“ (11-4) toliau dalinasi turnyro lentelės viršūnę. Raseinių komanda liko aštuntoje vietoje.

Du kėlinius lygiai vykusios rungtynės kita linkme pakrypo trečiojo kėlinio pradžioje. „Ežerūnas-Kerys“ perėmė iniciatyvą ir įgijo 15 taškų persvarą (43:58). Ketvirtajame ketvirtyje raseiniškiai gražino intrigą, kai iki kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių Aidas Kavaliauskas pataikė tritaškį metimą ir sušvelnino savo komandos atsilikimą iki trijų taškų (75:78). Per likusias sekundes taškus rinko tik molėtiškiai, o jų pergalę baudų metimais įtvirtino Deividas Keburys – 75:82.

Nesustabdomai nugalėtojų komandoje žaidė Gintautas Matulis. Puolėjas pelnė 24 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o aikštę paliko su 38 naudingumo balais. 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo Evaldas Baniulis. 12 aškų įmetė Deividas Keburys, 10 – Žygimantas Šeštokas.

„Rasų“ komandoje 17 taškų pasižymėjo Justas Petkevičius, 16 įmetė Karolis Guščikas, 13 pridėjo Darius Gricius.