"Nuggets" nepavyko iškovoti trečiosios pergalės iš eilės

2008 03 10 0:00
L.Kleiza pelnė 14 taškų, bet to nepakako, kad "Nuggets" švęstų trečiąją iš eilės pergalę.

Trečiosios pergalės iš eilės nepavyko iškovoti devintąją vietą NBA čempionato Vakarų konferencijoje užimančiam Denverio "Nuggets" (37 pergalės ir 25 pralaimėjimai) klubui su Linu Kleiza.

Denverio ekipa šeštadienį išvykoje 105:132 pralaimėjo trečiojoje pozicijoje Vakaruose esančiai Jutos "Jazz" (42/22) komandai. Ši ekipa iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 14 taškų (2-4/6, 3-1/3, 1-3/4), atkovojo 6 kamuolius ir kartą suklydo. Rezultatyviau už jį "Nuggets" ekipoje žaidė Allenas Iversonas (28 tšk.), Carmelo Anthony (24) ir J.R.Smithas (16). Nugalėtojams 27 taškus pelnė Mehmetas Okuras (27 tšk.).

Penktadienį "Nuggets" savo arenoje 109:96 nugalėjo Vakarų konferencijoje antrąją vietą užimančius NBA čempionus San Antonijaus "Spurs" krepšininkus ir taip nutraukė jų vienuolikos iš eilės pergalių seriją. Linas per 14 aikštelėje praleistų minučių prametė dvitaškį ir taškų nepelnė, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

29 taškus nugalėtojams pelnė A.Iversonas, 25 - C.Anthony. San Antonijaus komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Emanuelis Ginobilis (24 tšk.) ir Timas Duncanas (23).

Per dvi dienas Vašingtono "Wizards" su Dariumi Songaila iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą. Penktadienį "Wizards" svečiuose po pratęsimo 110:106 įveikė Toronto "Raptors" ekipą, o šeštadienį savo aikštėje 97:100 nusileido Šarlotės "Bobcats" klubui.

Per rungtynes su "Raptors" Darius žaidė starto penkete ir per 38 minutes pelnė 14 taškų (2-7/9), atkovojo 6 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo. Šeštadienį lietuvis susitikimą taip pat pradėjo starto penkete (žaidė 23 min.) ir surinko 4 taškus (2-2/5), po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 kartus suklydo.

"Wizards" krepšininkai ir toliau užima šeštąją vietą NBA lygos Rytų konferencijoje.

Klivlendo "Cavaliers" komanda, žaidusi be nugaros traumą besigydančio Žydrūno Ilgausko, šeštadienį namie 103:95 įveikė Indianos "Pacers" krepšininkus. Tarp nugalėtojų rezultatyviausiai rungtyniavusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 38 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

"Cavaliers" krepšininkai, turėdami 36 pergales ir patyrę 27 pralaimėjimus Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą.