TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Olimpinė pakyla

2012 08 08 8:07

Naujienos iš Londono

LENGVOJI ATLETIKA.

Moterys, rutulys

1. Nadežda Ostapčiuk (Baltarusija) 21,36 m

2. Valerie Adams (Naujoji Zelandija) 20,70

3. Jevgenija Kolodko (Rusija) 20,48

Vyrai, 400 m barjerinis bėgimas

1. Felixas Sanchezas (Dominikos Respublika) 47,63 sek.

2. Michaelas Tinsley (JAV) 47,91

3. Javieras Culsonas (Puerto Rikas) 48,10

Moterys, 3000 m kliūtinis bėgimas

1. Julija Zaripova (Rusija) 9 min. 06,72 sek.

2. Habiba Ghribi (Tunisas) 9:08,37

3. Sofia Assefa (Etiopija) 9:09,84

Vyrai, 400 m bėgimas

1. Kiranis Jamesas (Grenada) 43,94 sek.

2. Luguelinas Santosas (Dominikos Respublika) 44,46

3. Lalonde Gordonas (Trinidadas ir Tobagas) 44,52

Moterys, šuolis į aukštį

1. Jennifer Shur (JAV) 4,75 m

2. Yarisley Silva (Kuba) 4,75

3. Jelena Isinbajeva (Rusija) 4,70 m

GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNĖS.

Vyrai, iki 60 kg

1. Omidas Haji Noroozis (Iranas)

2. Revazas Lašchis (Gruzija)

3. Zauras Kuramagomedovas (Rusija)

 ir Ryutaro Matsumoto (Japonija).

Vyrai, iki 84 kg

1. Alanas Chugajevas (Rusija)

2. Karamas Mohamedas Gaberas (Egiptas)

3. Danjalas Gadžijevas (Kazachstanas)

ir Damianas Janikowskis (Lenkija)

Vyrai, iki 120 kg

1. Mijainas Lopezas Nunezas (Kuba)

2. Heikis Nabis (Estija)

3. Guramas Ferselidzė (Gruzija)

ir Johanas Eurenas (Švedija)

SUNKIOJI ATLETIKA.

Vyrai, iki 105 kg

1. Aleksejus Torochtijus (Ukraina) 412 kg (rovimas 185 kg, stūmimas 227 kg)

2. Navabas Nasirshelalas (Iranas) 411 (184+227)

3. Wojciechas Bonkas (Lenkija) 410 190+220)

DVIRAČIŲ TREKAS.

Vyrai, 200 m sprintas

1. Jasonas Kenny (Didžioji Britanija)

2. Gregory Bauge (Prancūzija)

3. Shane'as Perkinsas (Australija)

STENDINIS ŠAUDYMAS.

Vyrai, tranšėjinė aikštelė

1. Giovanni Černogorazas (Kroatija) 146 tšk. (+6)

2. Massimo Fabbrizi (Italija) 146 (+5)

3. Fehaidas Al Deehani (Kuveitas) 145

SPORTINĖ GIMNASTIKA.

Vyrai, pratimai ant žiedų

1. Arthuras Nabarette'as Zanetti (Brazilija) 15,900 balo

2. Chenas Yibingas (Kinija) 15,800

3. Matteo Morandi (Italija) 15,733

Moterys, pratimai ant lygiagrečių

1. Alija Mustafina (Rusija) 16,133 balo

2. He Kexin (Kinija) 15,933

3. Beth Tweddle (Didžioji Britanija) 15,916

Vyrai, atraminiai šuoliai

1. Yangas Hak-Seonas (Pietų Korėja) 16,533 balo

2. Denisas Abliazinas (Rusija) 16,399

3. Igoris Radivilovas (Ukraina) 16,316

BURIAVIMAS.

Vyrai, "Laser" klasė

1. Tomas Slingsby (Australija) 43 baudos taškai

2. Pavlosas Kontidesas (Kipras) 59

3. Rasmusas Myrgrenas (Švedija) 72

...

42. Rokas Milevičius (Lietuva) 339

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"