"Olympiakos" pergalė brangiausiai atsiėjo A.Macijauskui

2008 01 08 0:00
A.Macijauskas kurį laiką turės nemąstyti apie krepšinį.
AFP/scanpix nuotrauka

Graikijos krepšinio čempionato XI ture Pirėjo "Olympiakos" Larisoje 96:69 sutriuškino vietos AEL klubą, kuriame rungtyniauja Tadas Klimavičius. Įspūdingą "Olympiakos" pergalę apkartino komandos lyderio Arvydo Macijausko trauma.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 40:39, o trečią kėlinį "Olympiakos" laimėjo net 28:4. Nuo antro kėlinio pabaigos, kai AEL buvo priekyje 40:35, Pirėjo klubas laimėjo atkarpą 30:0 ir rezultatas tapo 65:40. Tokias žinias praneša sportalas.com.

11 minutę A.Macijauskas, kaip spėjama, patyrė čiurnos traumą, kai nesėkmingai nusileido ant Tado Klimavičiaus kojos. Macas toliau žaisti negalėjo, tad apsimuturiuotas ledais buvo palydėtas į drabužinę. Per aikštėje praleistą laiką Macas pelnė 5 taškus. T.Klimavičiaus sąskaitoje - 11 taškų.

Graikų spauda teigia, kad A.Macijauskas gali praleisti mėnesį. Pasak klubo, jam vakar turėjo būti atliktas tyrimas magnetiniu rezonansu.

Sausio 24 dieną Kauno sporto halėje per Eurolygos rungtynes "Olympiakos" susikaus su "Žalgirio" krepšininkais. Jeigu A.Macijauskui bus patvirtinta pirminė diagnozė, jis Lietuvoje žaisti negalės.

Pirėjo klube šį sezoną dėl traumos nuo pat sezono pradžios nerungtyniauja Renaldas Seibutis: vaikinas gydosi nugaros išvaržą.

Graikijos krepšinio čempionate, iškovojęs visas 11 pergalių, pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi.

"Olympiakos" žengia antras - 10 pergalių ir pralaimėjimas. Į trečiąją vietą pakilo Simono Serapino Salonikų "Aris" (8/3), kai namie 72:55 įveikė autsaiderę Retimno "AGO Almeco" komandą. Lietuvis per 6 minutes prametė vienintelį tritaškį ir rezultatyviai perdavė.