TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Paaiškėjo TEO krepšininkių varžovės Eurolygoje

2007 08 06 0:00

Šeštadienį Miunchene ištraukti 2007-2008 metų sezono FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro burtai, jie 24 komandas suskirstė į keturias grupes.

Daugkartinės Lietuvos ir Baltijos lygų čempionės Vilniaus TEO krepšininkės rungtyniaus D grupėje kartu su praėjusio sezono Eurolygos finalininke Valesijos "Ros Casares" (Ispanija), Pėčo "MiZo" (Vengrija), Maskvos "Dinamo" (Rusija), Mondvilio "USO Basket" (Prancūzija) ir Faencos "CA Faenza" (Italija) komandomis.

"Nei džiaugtis, nei liūdėti kol kas nėra ko, nes viskas priklausys nuo komandų sudėties, - sužinojęs varžoves interviu BNS sakė vyriausiasis TEO komandos treneris Algirdas Paulauskas. - Pagal praėjusių metų rezultatus pogrupis yra geras. Sau kelsime užduotį patekti į finalo ketverto varžybas, o gal ir dar didesnę, ir bandysime ją įvykdyti."

A.Paulauskas prisipažino, kad naujoo sezono komanda jau beveik sukomplektuota, tik "viena pozicija priklausys nuo Aušros Bimbaitės sveikatos". Pasak trenerio, jei pagal dabartines gydytojų prognozes krepšininkė visa jėga galės žaisti tik vasarį, tai bandys su klubo vadovais tartis dėl kitos žaidėjos į šią poziciją. "Viskas priklausys nuo komandos vadovų norų ir galimybių", - optimistiškai nusiteikęs kalbėjo A.Paulauskas.

Reguliarųjį Eurolygos sezoną TEO krepšininkės pradės lapkričio 7 dieną namie su Mondvilio "USO Basket" (Prancūzija) ekipa, o baigs 2008 metų sausio 23-iąją svečiuose su Maskvos "Dinamo" komanda.

A grupėje žais Neapolio "Phard" (Italija), Rygos TTT (Latvija), Vilnevo ESB (Prancūzija), Šoprono "MBK Euroleasing" (Vengrija), Maskvos CSKA (Rusija ir Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) klubai.

B grupę sudarys Prahos ZVVZ USK (Čekija), Šibeniko "Jolly" (Kroatija), Salamankos "Halcon Avenida" (Ispanija), Krokuvos "Wisla" (Lenkija), Buržo "Basket" (Prancūzija) ir Jekaterinburgo UGMK (Rusija) komandos.

C grupėje varžysis taurės savininkės Maskvos srities "Spartak" (Rusija), Gdynės "Lotos" (Lenkija), Košicės "Kosit" (Slovakija), Namiūro "Dexia" (Belgija), Valansjeno USVO (Prancūzija) ir Brno "Gambrinus" (Čekija) krepšininkės.

Į turnyro aštuntfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"