Paskutiniame ture „Šiauliai“ įveikė „Lietkabelį“

2015 04 25 20:43
Edvardo Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionato paskutinio turo rungtynėse „Šiauliai“ (18-22) išvykoje 101:84 (27:21, 27:23, 25:18, 22:22) įveikė „Lietkabelio“ (11-29) ekipą.

Rungtynių pradžioje į „Šiaulių“ atakas „Liekabelis“ atsakydavo tik Juricos Žužos taškais (4:10). Ekipos ilgą laiką žaidė apylygiai (14:20). Skirtumas tarp komandų nepakito iki pat kėlinio pabaigos – 21:27.

Spurtu 11:2 antrąjį kėlinį pradėję padidino varžovų deficitą iki dviženklio (23:37). Praėjus keturioms minutėms po šios atkarpos Modesto Kumpio dėjimas dar labiau atitolino „Šiaulius“ (29:50). Ketvirčio pabaigoje „Lietkabelio“ krepšininkai rezultatyvia atkarpa 10:0 sumažino savo deficitą – 44:54.

Po ilgosios pertraukos komandos tęsė lygią kovą (49:58). „Lietkabelis“ stabdė „Šiaulių“ puolimą pražangomis, o tuo pasinaudoję šiauliečiai susigrąžino 19 taškų persvarą (60:79). Ketvirtį taikliu metimu užbaigė Gediminas Žalalis – 62:79.

„Lietkabelis“ surengė spurtą 7:0 ir dar kartą sumažino deficitą (78:89). Juliaus Juciko ir Gintaro Leonavičiaus metimai pagerino „Šiaulių“ padėtį (82:97). Šiauliečiai iškovojo pergalę rezultatu 84:101.

Lietkabelis“: Jurica Žuža 18, Evaldas Žabas 17, Mantas Kazonas 13, Darius Griškėnas 10, Arnas Labuckas 8.

Šiauliai“: Rokas Giedraitis 29, Julius Jucikas ir Gintaras Leonavičius po 14, Ryanas Olanderis 11, Modestas Kumpys 10.