Pasvalyje prasiautė „Vytauto“ puolimo uraganas

2016 04 02 18:53
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Užtikrintą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse pasiekė Prienų-Birštono „Vytautas“. Galingai puolime žaidęs Virginijaus Šeškaus klubas 100:91 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Rezultatyvumas. Gynyba Pasvalyje neegzistavo. Per du kėlinius komandos kartu pelnė net 106 taškus, o priekyje buvo „Vytautas“ 56:50.

Puolimas. „Vytautas“ dar 25-ąją minutę turėjo surinkęs net 70 taškų. Su tokia gynyba „Pieno žvaigždės“ turėjo mažai šansų, todėl trečiojo kėlinio viduryje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pavojingai atitrūko 70:55. Svečiai išsaugojo pergalingą pranašumą iki pat dvikovos pabaigos.

4. „Vytautas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o pasvaliečiams tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.

„Vytautas“: Š.Vasiliauskas 7, T.Jogėla 15, V.Šulskis (9 atk. kam.) ir G.Sirutavičius po 14, V.Čepukaitis 13.

„Pieno žvaigždės“: D.Low 22, L.Radosavljevičius 14, R.Moore“as 11, A.Agofonovas 9.