Pavydėtiną taiklumą pademonstravęs „Lietuvos rytas“ iškovojo LKL bronzą

2016 06 01 20:52
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotraukos

„Tete-a-Tete Casino LKL“ turnyre paaiškėjo bronzos medalių laimėtojai. Jais tapo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie rezultatu 89:81 (25:24, 22:23, 21:12, 21:22 ) nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus bei užbaigė mažąją finalo seriją rezultatu 3:0.

Pradžia. Po sėkmingo Antano Kavaliausko ir Gedimino Oreliko tandemo pasirodymo, šeimininkai praėjus vos trims minutėms pirmavo rezultatu 10:4, tačiau uteniškiai įsivažiavo ir pademonstravę komandines pastangas po pirmosios antrojo kėlinio atakos jau pirmavo 25:26.

Lygybė. Po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus 47:47.

Pražangos. „Juventus“ ekipa trečiąjį kėlinį pradėjo nerezultatyviai bei nepraėjus nei trims minutėms jau turėjo keturias komandines pražangas. Tuo pasinaudoję vilniečiai dažnai stojo prie baudos metimų linijos ir tolo nuo savo priešininkų.

Dviženklė. Trečiojo kėlinio žvaigžde tapęs Artūras Gudaitis pelnė 9 taškus, o po jo baudos metimo, likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, persvara tapo dviženklė 62:52.

Ketvirtas. Lemiamame ketvirtyje „Juventus“ ekipa buvo sumažinusi deficitą iki 5 taškų, tačiau vilniečiai pataikė kelis tolimus metimus ir iškovojo LKL bronzą.

Sužaidė. Tai buvo geriausios Spencerio Butterfieldo rungtynės sugrįžus po traumos. Legionierius šiandien surinko dvigubą dublį: pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Lietuvos rytas“: G. Orelikas – 20, A. Gudaitis – 15, A. Kavaliauskas – 14, M. Lukauskis – 12, K. Lavrinovičius – 10.

„Juventus“: S. Butterfieldas – 18 (11 atk. kam.), C. Lewisas – 13, L. Samėnas – 11, E. Dimša – 10, S. Kulvietis – 9.