Per abu - vos 11 taškų

2009 02 27 0:00
"Nuggets" gerbėjus džiugino atletiškasis C.Anthony.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate užvakar Linas Kleiza ir Darius Songaila nebuvo rezultatyvūs, per abu - vos 11 taškų.

Trijų nesėkmių iš eilės seriją reguliariojo sezono rungtynėse pavyko nutraukti trečiąją vietą tarp penkiolikos Vakarų konferencijos ekipų užimančiam Denverio "Nuggets" (38 pergalės/20 pralaimėjimų) klubui su L.Kleiza. Trečiadienį namie "Nuggets" 110:109 (28:33, 32:20, 32:25, 18:31) nugalėjo Atlantos "Hawks" (32/25) komandą.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, keturiskart suklydo ir kartą prasižengė. Per 21 minutę L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 2 ir vienintelį dvitaškį.

33 taškais prie pergalės prisidėjo Chauncey Billupsas, 23 - Carmelo Anthony. Svečiams 31 tašką pelnė Marvinas Williamsas, 26 - Joe Johnsonas.

Penkiolikos ekipų Rytų konferencijos autsaideris Vašingtono "Wizards" (13/44) klubas su Dariumi Songaila patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės. "Wizards" savo aikštėje 98:106 (29:26, 24:30, 14:26, 31:24) pralaimėjo Filadelfijos "76ers" (28/28) krepšininkams. Starto penkete rungtyniavęs D.Songaila per 27 minutes arenos šeimininkams surinko 6 taškus, po krepšiais atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė. Lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

17 taškų į svečių krepšį įmetė Caronas Butleris, 16 - Antawnas Jamisonas. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Andre Iguodala (22 tšk. ir 11 rez. perd.) bei Andre Milleris (17 tšk.).