Pergale džiaugėsi tik Darjušas

2010 10 30 0:00

Ketvirtadienį vėlai vakare sužaistos dar ketverios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro rungtynės, kuriose žaidė Lietuvos atstovai. Nesėkmes patyrė abu D grupės lietuviški klubai, o C grupėje pergale džiaugėsi Stambulo "Fenerbahce Ulker" su Darjušu Lavrinovičiumi.

D grupėje pirmą nesėkmę patyrė Milano komanda "Armani Jeans" (Italija), ji namie 72:76 (16:16, 24:16, 18:28, 14:16) pralaimėjo jau antrą pergalę iškovojusiai Liublianos ekipai "Union Olimpija" (Slovėnija). Jonas Mačiulis šeimininkams per 19 minučių pelnė 10 taškų, Marius Petravičius per 11,5 min. - 6 taškus.

Antrą nesėkmę D grupėje patyrė ir Maskvos CSKA (Rusija) klubas su Ramūnu Šiškausku. Maskviečiai svečiuose 60:74 (14:15, 17:16, 16:27 ir 13:16) pralaimėjo antrą pergalę švenčiančiai Atėnų ekipai "Pahathinaikos" (Grakija). R.Šiškauskas per 5 minutes į šeimininkų krepšį įmetė 3 taškus (pataikė vienintelį mestą tritaškį). Starto penkete žaidęs R.Šiškauskas jau šeštą minutę nesėkmingai nukrito ir patyrė nugaros traumą. Apleidęs aikštelę lietuvis daugiau nepasirodė ant parketo. Tą vakarą dėl traumų CSKA komandoje nežaidė ir puolėjai Viktoras Chriapa ir Aleksandras Kaunas.

Naudingiausiu antrosios Eurolygos turnyro savaitės žaidėju tapo D grupėje žaidžiančios Stambulo komandos "Efes Pilsen" (Turkija) gynėjas amerikietis Bootsy Thorntonas. "Efes Pilsen" trečiadienį namie 79:63 nugalėjo Valensijos ekipą "Power Electronics" (Ispanija). Per šias rungtynes 23-ejų 195 cm ūgio B.Thorntonas surinko 29 naudingumo balus. Jis per 33,5 minutės pelnė 19 taškų (pataikė 1 tritaškį, 2,7 dvitaškius iš 8 ir realizavo abu baudų metimus), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po du kartus suklydo ir prasižengė bei dusyk privertė varžovus prasižengti.

Antrą pergalę iškovojo ir C grupės lyderius pavijo Stambulo klubas "Fenerbahce Ulker" (Turkija). Užvakar svečiuose jis 73:68 (19:19, 21:23, 11:16, 17:15) įveikė antrą nesėkmę patyrusią Zagrebo ekipą "Cibona" (Kroatija). Puolėjas iš Lietuvos D.Lavrinovičius per 23,5 minutės nugalėtojams pelnė 6 taškus.

Po dvi pergales C grupėje iškovojo ir Sienos "Montepaschi" (Italija) bei nugalėtojos titulą ginanti Ispanijos "Regal FC Barcelona".

Vienintelėse B grupės rungtynėse užvakar Madrido klubas "Real" (Ispanija) namie 68:56 (17:18, 17:14, 19:11, 15:13) nugalėjo Malagos "Unicaja" ekipą.