Pergalei Indianoje rezultatyvaus Valančiūno žaidimo neprireikė

2015 01 28 8:49
USA Today Sports nuotrauka

Sunkiai startavę, Toronto „Raptors“ (30-15) krepšininkai per tris kėlinius sudorojo aikštės šeimininkus Indianos „Pacers“ (16-31). Svečiai laimėjo 104:91 (21:28, 29:16, 27:24, 27:23).

„Pacers“ rungtynėse startavo 9:0, o antrojo ketvirčio pradžioje, pelnę 4 taškus paeiliui, pirmavo 32:21. Visgi „Raptors“ žaidėjai tada surengė galingą spurtą 20:0 ir mačo kontrolę perėmė į savo rankas.

Du iš eilės Kyle‘o Lowry tolimi metimai trečiojo ketvirčio viduryje svečius nutolino 64:53. Kiek vėliau skirtumas buvo išaugęs iki 16 taškų (73:57).

Tvirtai pirmavę visą paskutinįjį ketvirtį, Toronto klubo atstovai neleido suabejoti pergale ir Indianą paliko pakilios nuotaikos.

Jonas Valančiūnas žaidė lygiai 27 minutes ir prie pergalės prisidėjo 6 taškais (1/2 dvitaškiai, 4/4 baudos) bei 8 atkovotais kamuoliai. „Centro“ sąskaitoje – blokuotas metimas, klaida ir penkios asmeninės pražangos.

„Pacers“: Rodney Stuckey 22, Solomonas Hillas 15, George‘as Hillas 13, Roy Hibbertas ir Davidas Westas po 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Kyle‘as Lowry 19, Louisas Williamsas 14, Patrickas Pattersonas 13, Terrence‘as Rossas 11.