Pergales iškovojo favoritės

2007 11 05 0:00

Šeštadienį žaistos trejos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose pergales iškovojo porų favoritėmis laikytos komandos.

Penktą pergalę per šeštas rungtynes iškovojo aštuonių ekipų turnyro lyderis Rygos TTT klubas. Jis Marijampolėje 73:59 nugalėjo šalies vicečempionę vietos "Arvi" ekipą. Marijampolietėms tai buvo antras pralaimėjimas ir jos, turėdamos 6 taškus, smuktelėjo į penktąją poziciją.

Olena Žeržerunova sugrįžimą į Marijampolę pažymėjo 28 pelnytais taškais į buvusios savo komandos krepšį. Be to, krašto puolėja atkovojo 8 bei perėmė 6 kamuolius ir padėjo Rygos TTT klubui iškovoti penktą pergalę iš eilės.

TTT krepšininkės turi 11 taškų ir trimis lenkia antrojoje vietoje esančią LMKL čempionę Vilniaus TEO komandą, kuri svečiuose 101:47 sutriuškino Panevėžio "Rūtą" ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Trečią pergalę iš keturių galimų iškovojo ir su 7 taškais į trečiąją poziciją pakilo Kauno "Laisvė", 87:84 įveikusi kitą Kauno penketuką - "Aistes-Atletą".

Kauno derbis vos nesibaigė netikėtai. Puikiai rungtyniavusioms "Aistės-Atleto" krepšininkėms pritrūko jėgų ir meistriškumo. Po pirmų dviejų kėlinukų viešnios pirmavo 9 taškų persvara, tačiau po didžiosios pertraukos "Laisvė" spurtavo, išsiveržė į priekį ir pergalės nebepaleido.