Pergales lėmė komandų spurtas

2009 02 21 0:00
"Techaso" krepšininkai (balta apranga) retai gaudavo progą pasireikšti po "Aisčių" krepšiu.
Eltos nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės.

Vilniuje "Lietuvos rytas" priėmė komandą "Kaunas Triobet". Ambicingieji kauniečiai nuo pirmų mačo minučių parodė, kad pergalės lengvai neatiduos ir pirmavo 5-6 taškų skirtumu. Antrame kėlinyje jie pirmavo 31:24. Tačiau netrukus "Lietuvos rytas" viską sustatė į vietas - vilniečiai po pertraukos kėlinuką laimėjo net 33:10. Tačiau prieš atsipalaidavusius šeimininkus svečiai pralaimėjo negėdingai - tik 15 taškų skirtumu (95:80).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis pergalė iš rankų išsprūdo "Alytui". Alytiškiai namie per mačą su Klaipėdos "Neptūnu" kontroliavo situaciją. Ketvirto kėlinio pradžioje po Ryčio Adomavičiaus metimo šeimininkai pirmavo 75:66. Netrukus prasidėjo "Neptūno" spurtas. Likusias 7 minutes klaipėdiečiai laimėjo 30:12 ir išplėšė pergalę - 96:87.

Krepšininkų iš JAV atsisakęs Panevėžio "Techasas" savo arenoje Kauno "Aisčiams" prilygo tik per pirmą kėlinį, kurį pralaimėjo 24:25.

"Techasas" pristabdė "Aisčių" lyderį Donatą Motiejūną, pelniusį 9 taškus ir pataikiusį 4 iš 11 metimų, tačiau savo žodį tarė Egidijus Dimša, po tris tritaškius pataikė Tomas Rinkevičius ir Giedrius Kurtinaitis. Per antrą ir trečią kėlinius kauniečiai pabėgo į priekį ir šventė pergalę - 78:59.

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Kauno "Kaunas Triobet" 95:80 (21:26, 20:12, 33:10, 21:32). M.Bjelica ir M.Gecevičius po 16, Ch.Eidsonas ir M.Petravičius po 15; A.Juškevičius 18, V.Lipkevičius 15, J.Ramanauskas 12.

Alytaus "Alytus" - Klaipėdos "Neptūnas" 87:96 (19:24, 30:16, 19:19, 19:37). N.Varnelis 29, V.Gabšys 18, M.Jaruševičius 15; M.Mažeika ir D.Gailius po 24, V.Vasylius 20.

Panevėžio "Techasas" - Kauno "Aisčiai" 59:78 (24:25, 11:20, 7:21, 17:12). D.Griškėnas 19, P.Staškūnas 10, L.Kutra 9; E.Dimša 19, T.Rinkevičius 14, G.Kurtinaitis 12.