Pergalių seriją namuose „Lietkabelio“ krepšininkai pratęsė patiesdami „Juventus“

2013 11 28 10:59
KK Lietkabelis nuotrauka

Antrąją pergalę iš eilės namų arenoje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (2-7) krepšininkai , kurie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače 94:84 (26:22, 16:18, 22:16, 30:28) įveikė Utenos „Juventus“ (3-7) klubą.

Mačas prasidėjo dviejų priešingų ekipų krepšininkų – Ernesto Ežerskio ir Edgaro Stanionio mikrodvikova, renkant taškus, o įpusėjus pirmajam ketvirčiui, nei viena komanda nesusikrovė pranašumo – 12:12. Tiesa, kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ susikrovė persvarą, kurią išlaikė iki pat finalinės ketvirčio sirenos – 26:22.

Antrojo kėlinio viduryje po Sauliaus Kulviečio ir Aido Viskonto tritaškių svečiai šovė į priekį – 32:36. Kaip bebūtų, kolektyvinėmis pastangomis panevėžiečiai neutralizavo varžovų puolimą ir kėlinį užbaigė susigrąžindami persvarą - 42:40.

Sėkmingai pradėję trečiąjį ketvirtį šeimininkai netruko atrasti sėkmingo žaidimo receptą. Kėlinio viduryje kamuoliais maitinamas šeimininkų aukštaūgis Dinma Odiakosa pelnė šešis taškus iš eilės, o po Parrisho Browno tritaškio ekipas skyrė jau dešimt taškų – 61:51.

Įkritę į duobę „Juventus“ krepšininkai nesugebėjo rasti priešnuodžių prieš „Lietkabelio“ puolimą, kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje leido susikrauti rekordinį pranašumą – 78:61. Nors rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai kiek priartėjo – 84:68, pergalės panevėžiečiai iš rankų nepaleido – 94:84.

„Lietkabelio“ komandoje net šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Po 18 taškų surinko Ernestas Ežerskis ir Dinma Odiakosa (9/12 dvitaškių), po 15 – pridėjo Darius Griškėnas (8 atk. kam.) ir Parrishas Brownas, 14 – įmėtė Vaidas Kariniauskas, 11 – Gediminas Žalalis.

Priešingoje barikadų pusėje Edgaras Stanionis įmėtė 20 taškų, po 16 – pridėjo Aidas Viskontas ir Saulius Kulvietis, 10 – Karolis Petrukonis.

Kitas rungtynės „Lietkabelis“ žais šeštadienį namuose LKL mače su Kėdainių „Nevėžiu“. Mačo pradžia nuo 16val.