„Perlas-MRU“ įveikė "Savanorį"

2012 11 07 13:28
musukrepsinis.lt nuotrauka

DNB LKF taurės turnyre sužaistas priešpaskutinis trečiojo etapo mačas. Per jį NKL rungtyniaujantis Vilniaus „Perlas-MRU“ savo aikštėje nugalėjo RKL žaidžiančius Alytaus „Savanorio“ krepšininkus rezultatu 73:59 (27:12, 9:24, 25:11, 12:12).

Vilniečiai laimėjo pirmąjį kėlinį net 15 taškų skirtumu (27:12), tačiau prieš didžiąją pertrauką rezultatas jau buvo lygus 36:36. Per trečiąjį kėlinį „Perlas-MRU“ vėl atitrūko 14 taškų skirtumu ir išsaugojo persvarą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų ekipoje du žaidėjai surinko įspūdingus dvigubus dublius. Mantas Virbalas pelnė 16 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, o Antano Udro sąskaitoje — 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Alytaus ekipai 13 taškų pelnė Modestas Šilalė, 12 — Saulius Dumbliauskas, 10 — Ignas Sinkevičius.