Perrašyta istorija: „Heat“ iškovojo 15 pergalę iš eilės

2013 03 05 14:39
Majamio „Heat“ komandos vienybė aikštelėje retai buna įveikiama varžovams. /Reuters/Scanpix nuotrauka

Alonzo Mourningui to padaryti nepavyko niekada. Shaquille'ui O'Nealui taip pat. Net Dwyane'as Wade'as, kaip Majamio „Heat“ (44-14) komandos narys, niekuomet nebuvo laimėjęs 15 rungtynių iš eilės. Viskas pasikeitė atėjus LeBronui Jamesui.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai išvykoje 97:81 (22:16, 28:27, 19:20, 28:18) nepaliko vilčių Minesotos „Timberwolves“ (20-37) krepšininkams ir pagerino klubo rekordą.

Paskutinį kartą „Heat“ suklupo vasario 2 d., kuomet išvykoje 89:102 turėjo pripažinti Indianos „Pacers“ žaidėjų pranašumą. Iki tol daugiausiai pergalių paeiliui (14) Majamio klubas buvo iškovojęs 2004-2005 m. sezone.

„Kiekvienas kartas, kai turime galimybę pagerinti rekordą, yra naudingas klubo organizacijai ir vyrukams, kurie prisideda prie to. Bet mes norime judėti toliau. Norime laimėti kiekvienas rungtynes. Nekalbame apie pergalių serijas, tiesiog išeiname į aikštelę ir žaidžiame“, – po mačo kalbėjo Jamesas.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, po Aleksejaus Švedo tritaškio, komandas teskyrė 3 taškai (68:71), tačiau netrukus svečiai šovė į priekį 15:3 ir įsirašė istorinę pergalę.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 8 minutes grubią pražangą prieš Ray Alleną užsidirbo J.J.Barea ir buvo išvarytas iš aikštelės.

„Timberwolves“: Derrickas Williamsas 25 (10 atk. kam.), Ricky Rubio 14 (8 rez. perd., 6 per. kam., 6 kld.), Aleksejus Švedas 13, Luke'as Ridnouras 9 (0/4 trit.), Dante'as Cunninghamas 8 (11 atk. kam.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 32 (10 rez. perd., 7 atk. kam., 5 kld.), LeBronas Jamesas 20 (10 atk. kam., 7 kld.), Ray Allenas 13, Chrisas Boshas 11 (9 atk. kam.).

Pergalių seriją „Heat“ sieks pratęsti namie, kur susitiks su Rytų konferencijos autsaideriu – Orlando „Magic“ klubu. Tuo tarpu „Timberwolves“ taip pat savo aikštėje grumsis su Vašingtono „Wizards“ žaidėjais.