„Pieno žvaigždės“ LKF taurės finale įgijo persvarą

2013 03 16 9:11

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pratęsė tradiciją ir dar kartą namų arenoje įveikė „Prienų“ krepšininkus. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės varžybų pirmosios finalo rungtynėse pasvaliečiai namuose 77:75 (22:20, 23:21, 16:18, 16:16) palaužė Virginijaus Šeškaus auklėtinius.

Trečiojo kėlinio pradžioje Pasvalio komanda po Vaido Čepukaičio metimo buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (54:46), tačiau svečiai jau kėlinio viduryje jį visiškai panaikino. Vėliau iki pat mačo pabaigos nedideliu skirtumu beveik visą laiką pirmavo šeimininkai, bet „Prienai“ neleido jiems bent kiek toliau atitrūkti.

Pasvaliečiai visiškai iš žaidimo „išjungė“ varžovų komandos lyderį Gediminą Oreliką, kuris pelnė vos 3 taškus (1/8 metimų).

„Į Pasvalį atvykome pergalės, bet ši arena mums yra kaip užkeikta. Treneris buvo minėjęs, kad jeigu šiandien labai nesisektų, svarbu pralaimėti kuo mažesniu skirtumu. Tai tebuvo tarsi pirmasis kėlinys, o antrasis bus Prienuose“, – po mačo kalbėjo Artūras Milaknis.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais kovo 28 dieną (18 val.) Prienuose.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 20, Vaidas Čepukaitis 19 (13 atk. kam.), Tyrellas Biggsas 12, Gediminas Maceina 9.

„Prienai“: Artūras Milaknis ir Arminas Urbutis po 15, Siimas Sanderis Vene 14, Gintaras Kadžiulis 12, Arnas Labuckas 7.

Trenerių ir žaidėjų komentarai:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/yng5AicT8pc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>