Pirmas J.Valančiūno dvigubas dublis

2013 11 07 9:16
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Nors „Bobcats“ paskutinius keletą sezonų tenkinosi pastumdelės vaidmeniu, Toronto „Raptors“ krepšininkai Šarlotėje negali laimėti nuo 2010-ųjų kovo. Trečiadienį ši serija buvo pratęsta – „Raptors“ vėl pralaimėjo „Bobcats“ rezultatu 90:92 (18:32, 35:21, 17:23, 20:16).

Svečių neišgelbėjo ir naudingas Jono Valančiūno žaidimas. Lietuvis per 28 minutes surinko pirmą dvigubą dublį šiame sezone – 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių – tačiau visą ketvirtą kėlinį praleido ant suolo.

Likus žaisti 26 sekundėms „Raptors“ turėjo dviejų taškų deficitą (90:92), tačiau trenerio Dwane‘o Casey liepimu nusprendė apsiginti. Tai padaryti pavyko, tačiau atsikovoti kamuolio – ne, tad pergalę šventė „Bobcats“.

Šarlotės (3-2) ekipai tai buvo trečias laimėjimas per penkis sužaistus mačus, o „Raptors“ (2-3) – trečias pralaimėjimas per tiek pat rungtynių.

„Bobcats“: Geraldas Hendersonas 23, Michaelas Kiddas-Gilchristas 14, Jeffas Tayloras ir Joshas McRobertsas – po 13.

„Raptors“: Rudy Gay 20, DeMaras DeRozanas 14, Amiras Johnsonas 13, Jonas Valančiūnas 12, Tyleris Hansbrough 9, Kyle‘as Lowry 8.

Rungtynių reportažas:

Vienintelė nepralaiminti – „Pacers“

Kituose mačuose penktą pergalę iškovojo ir vienintele dar nepralaimėjusia šio sezono NBA lygoje išliko Indianos „Pacers“ (5-0) ekipa. Ji namuose 97:80 sutriuškino Čikagos „Bulls“ (1-3) klubą.