TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Po burtų - vienas nežinomasis

2012 07 16 8:04
Vieningosios lygos B grupėje žais Lietuvos ir Rusijos čempionai./AFP/Scanpix nuotrauka

Sekmadienį Taline ištraukti VTB Vieningosios krepšinio lygos burtai Kauno "Žalgirį" ir Klaipėdos "Neptūną" suvedė į B grupę, o Vilniausi "Lietuvos rytas" A grupėje vienintelis atstovaus mūsų kraštui.

Savaitgalį posėdžiavusi VTB Vieningosios krepšinio lygos valdyba patvirtino 2012-2013 metų sezono dalyvių sąrašą ir varžybų formatą.

Du klubai pasitraukė

Reguliariojo sezono varžybose rungtyniaus 20 klubų (dviem daugiau nei pernai), tarp jų bus ir trys Lietuvos komandos. Į dvi grupes suskirstytos ekipos tarpusavyje žais dviem ratais (rungtynės namie ir svečiuose).

Praėjusį LKL sezoną "Neptūnas" užėmė tik šeštąją vietą, tačiau būtent jam buvo pasiūlyta vieta Vieningojoje lygoje, o ne LKL bronziniam prizininkui Prienų "Rūdupiui" ar ketvirtąją vietą užėmusiems "Šiauliams". Tiesa, minėti du klubai dar gali tikėtis vardinio kvietimo - mat liko laisva dėl konflikto su lyga iš jos pasitraukusio Kijevo klubo "Budivelnik" vieta. Kas užims šios komandos vietą, turėtų paaiškėti per artimiausias dvi savaites.

Vieningojoje lygoje nebeliko ir Gdynės ekipos "Asseco Prokom" (Lenkija), ši atsisakė žaisti dėl finansinių problemų. Gdynės komandą pakeis Lenkijos klubas Zgoželeco "Turow".

Pirmąją ir antrąją vietas grupėse užėmusios komandos iškart pateks į ketvirtfinalio varžybas, 3-6 vietas grupėse užėmę klubai atkrintamąsias kovas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Varžovų įvairovė

Sekmadienį traukti burtai lėmė, kad Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas "Žalgiris" rungtyniaus A grupėje su Vieningosios lygos čempiono titulą ginsiančiu Rusijos čempionu Maskvos CSKA (Rusija) klubu, Krasnojarsko "Jenisej", Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod", Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban", Liubercų "Triumf" (visi Rusijos), Nymburko ČEZ (Čekija), Rygos VEF (Latvija), Minsko "Minsk-2006" (Baltarusija) ir šios lygos debiutantu Klaipėdos "Neptūnu".

LKL vicečempiono "Lietuvos ryto" varžovai B grupėje bus praėjusių metų finalininkas Kazanės "Uniks", Maskvos srities "Chimki", Sankt Peterburgo "Spartak", Samaros "Krylja Sovietov" (visi Rusijos), "Astana" (Kazachstanas), Zgoželeco "Turow" (Lenkija), Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina), Talino "Kalev" (Estija) ir vardinį kvietimą gavusi "Budivelnik" ekipą pakeisianti komanda.

Vieningosios lygos grupės

A grupė    B grupė

Sankt Peterburgo "Spartak"    "Minsk-2006"

Kazanės "Unics"    Žemutinio Naugardo "Niznij Novgorod"

Talino "Kalev"    Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban"

Maskvos srities "Chimki"    Liubercų "Triumph"

Mariupolio "Azovmaš"    Klaipėdos "Neptūnas"

Samaros "Krasnye Krylia"    Maskvos CSKA

"Astana"    Rygos VEF

Zgoželeco "Turow"    Kauno "Žalgiris"

Vardinis kvietimas (vietoje "Budivelnik")    Nymburko ČEZ

Vilniaus "Lietuvos rytas"    Krasnojarsko "Enisey"

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"