Po įnirtingos kovos Vilniaus „Statyba“ palaužė Jonavos „Triobet“

2012 11 12 10:07
"Triobet" neprilygo "Statybos" krepšininkams./BC Statyba nuotrauka

Intriguojančias rungtynes namuose žaidusi „Statyba“ pirmąją rungtynių pusę pralaimėjo svečiams iš Jonavos, tačiau paskutiniuose dviejuose kėliniuose juodai – balti spurtavo ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 96:88.

Vilniuje susitikusios „Statybos“ ir Jonavos „Triobet“ komandos pirmą kėlinį pradėjo apylygiai, bet svečiai rodė daugiau iniciatyvos ir besibaigiant ketvirčiui pasiekė 10 taškų pranašumą (17:27).  Kitas dešimt minučių aikštės šeimininkai ir toliau vijosi varžovus. Likus 3 minutėms iki ilgosios pertraukos komandas skyrė 6 taškai, o jai prasidėjus rezultatas buvo 36:44.

Trečiajame kėlinyje abi komandos užsidirbo po techninę pražangą. „Statyba“ baudos metimais rezultatą išlygino, o „Triobet“ - susigrąžino pranašumą. Besibaigiant ketvirčiui švieslentė rodė jau vilniečių pranašumą  68:65.

Paskutiniame ketvirtyje vilniečiai nutolo 12 taškų atstumu. Likus žaisti 3 minutes skirtumas aptirpo iki 4. Rungtynes  „Statyba“ baigė greitomis atakomis, „Triobet“ - klaidomis ir pripažino varžovų pranašumą rezultatu 96:88.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Tarvydas, pelnęs 21 tašką. Lukas Kazlauskas įmetė 19, po 18 pridėjo Ovidijus Varanauskas ir Vitalijus Lukša. Karolis Brusokas atkovojo 17 kamuolių.

Jonavos ekipoje pasižymėjo Martynas Linkevičius, pelnęs 27 taškus, Tadas Sebežiovas įmetė 17.

Kiti rezultatai:

Birštono „Jazz – Diremta“ – Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ 70:68 („Jazz – Diremta“: P. Kleiza 18 tšk., 8 atk. kam., A. Ramonaitis 14 tšk., P. Petrilevičius 13 tšk., 8 atk. kam.; „Radviliškis – Juodeliai“: D. Gricius 16 tšk., 5 atk. kam., L. Pipiras 14 tšk., L. Kutra 13 tšk.)

Vilniaus „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ 72:64 („Š. Marčiulionio KA – Twomenas“: M. Pociukonis 19 tšk., E. Zinevičius 11 tšk., 13 atk. kam., G. Staniulis 10 tšk.; „Sūduva – Mantinga“ : A. Žibūda 19 tšk., A. Mineikis 18 tšk., 8 atk. kam., M. Kalvelis 11 tšk., 13 tšk.)

Kauno „Žalgiris-2“ – Mažeikių „Mažeikiai“ 74:75 („Žalgiris-2“: P. Sorokas 17 tšk., 9 atk. kam., . Dimša 15 tšk., 8 atk. kam., A. Gudaitis 12 tšk., 11 atk. kam.; „Mažeikiai“: O. Mačernis 16 tšk., 6 atk. kam., R. Giedraitis 13 tšk., A. Mažutis 12 tšk.)

Šakių „Zanavykas“ – Molėtų „Ežerūnas – Karys“ 65:48 („Zanavykas“: E. Stanionis 21 tšk., 10 atk. kam., V. Sumskis, 20 tšk., 9 atk. kam.; „Ežerūnas – Karys“: R. Jukonis 15 tšk., J. Narušis 9 tšk., R. Ambrulaitis 7 tšk., 8 atk. kam.)

Alytaus „Dzūkija“ – Pakruojo „Meresta“ 88:71 („Dzūkija“: B. Harrison 23 tšk., 9 tšk., P. Šakinis 15 tšk., C, Trybanski 14 tšk., 15 atk. kam.; „Meresta“: I. Vaitkus 21 tšk., L. Radavičius 17 tšk., T. Gaidamavičius 10 tšk.)

Gargždų „Gargždai – Bremena“ – Šilutės „Šilutė“ 67:82 („Gargždai – Bremena“: M. Martinkus 15 tšk., D. Tarolis 10 tšk., 9 atk. kam., D. Matutis 10 tšk.; „Šilutė“: A. Kaubrys 19 tšk., D. L. Brents, E. Šaulys 15 tšk., M. Kasiulevičius 12 tšk.)

Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ – Joniškio „Delikatesas“ 58:54 („Nafta – Universitetas“: V. Chodosovskis 16 tšk., 8 atk. kam., D. Jokubaitis 12 tšk., D. Norkus 9 tšk., 10 atk. kam.; „Delikatesas“: Ž. Petraitis 15 tšk., A. Kvedaravičius 13 tšk., D. Girdvila 12 tšk.)