Po J.Valančiūno bloko "Raptors" nukovė NBA lyderius

2013 12 23 9:23
Reuters/Scanpix nuotrauka

Oklahomos „Thunder“ (22-5) namuose buvo laimėjusi visas 13 rungtynių ir užtikrintai pirmavo visoje NBA lygoje. Tol, kol į miestą neatvyko Toronto „Raptors“ (11-14) su Jonu Valančiūnu.

Ketvirtajame kėlinyje dviženklį deficitą panaikinę svečiai paskutinę minutę pirmavo vos dviem taškais (100:98), kai Russellas Westbrookas prasiveržė po krepšiu, tačiau gavo bloką nuo J.Valančiūno, o kamuolį atkovoję „Raptors“ krepšininkai šaltakraujiškais baudų metimais įtvirtino netikėtą pergalę – 104:98.

35 minutes žaidęs lietuvis iš viso surinko 13 taškų (6/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir išrašė 2 blokus. Nors vidurio puolėjas kartą suklydo ir 2 – prasižengė, jis tiesiog dominavo prieš tiesioginius varžovus iš „Thunder“ ekipos – Kendrickas Perkinsas (0/1 dvit., 19 min.) ir Stevenas Adamsas (0/3 dvit., 11 min.) kartu nepelnė nė taško

„Thunder“ po šio pralaimėjimo prarado absoliučių NBA lyderių poziciją, o „Raptors“ šoktelėjo net į ketvirtą vietą Rytų konferencijoje.

„Raptors“: Amiras Johnsonas (13 atk. kam.), Kyle‘as Lowry ir DeMaras DeRozanas – po 17, Johnas Salmonsas 14, Jonas Valančiūnas 13.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (9 atk. kam.), Kevinas Durantas 24 (8 atk. kam., 6 klaidos), Serge Ibaka 9, Perry Jonesas 8, Jeremy Lambas 7.