Po pertraukos sugriuvęs „Lietkabelis“ pralaimėjo „Šiauliams“

2014 04 19 19:01
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Vietą atkrintamosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) varžybose užsitikrinęs „Šiaulių“ klubas 100:75 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ bei tęsia kovą dėl penktos vietos reguliariajame sezone.

Įspūdingą šou rungtynių pradžioje pademonstravę „Lietkabelio“ krepšininkai per penkias minutes varžovams leido pelnyti tik du taškus, savo sąskaitą papildę net dvylika.

Netrukus pirmuosius taškus pelnė Rokas Giedraitis, kuris antroje rungtynių dalyje paskui save pradėjo tempti visą komandą.

Pirmą rungtynių pusę atsiliekančiųjų vaidmenyje buvę „Šiauliai“, per trečiąjį ketvirtį pelnė 30 taškų bei, praleidę tik šešiolika, įgijo solidų dešimties taškų pranašumą.

Kaip parodė vėlesni įvykiai, ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – per tris minutes Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo atkarpą 13:2, įgijo dvidešimties taškų persvarą, o to užteko pergalingai rungtynių baigčiai.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: R.Giedraitis 18 (26 naudingumo balai), Julius Jucikas, Arnas Labuckas ir Travis Leslie po 13, Darius Pakamanis 10.

„Lietkabelio“ rezultatyviausi žaidėjai: Darius Griškėnas 20 taškų, Ivanas Nelyubovas 18 (9 atkovoti kamuoliai, 26 naudingumo balai), Mantas Kazonas ir Goranas Vrbancas po 12.