Prancūzijoje suklupęs „Neptūnas“ prarado šansus žengti tolyn

2015 02 04 23:18
Klaipėdos „Neptūno“ klubo nuotrauka

Ketvirtojo kėlinio pradžioje mačo iniciatyvos perimti nesugebėję Klaipėdos „Neptūno“ (1-4) krepšininkai Europos taurės turnyro „Last 32“ etape patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą bei prarado šansus žengti tolyn.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiadienį penktojo turo M grupės rungtynėse Prancūzijoje 79:88 (21:22, 24:26, 21:20, 12:21) pralaimėjo Paryžiaus „Paris-Levallois“ (2-3) klubui ir liko šį sezoną nė sykio nelaimėję išvykoje.

Išvykos rungtynių prakeiksmo niekaip neįveikę klaipėdiečiai šį sezoną svečiuose pralaimėjo visus penkis Eurolygos reguliariojo sezono ir tris Europos taurės turnyro „Last 32“ etapo susitikimus.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje sėkmingai sužaidęs Arnas Butkevičius panaikino minimalų svečių deficitą ir išlygino rezultatą (67:67).

Tačiau tuomet lemiamo kėlinio pradžioje „Paris-Levallois“ vedliai Maleye'as Ndoye ir Sharrodas Fordas pelnė atitinkamai penkis bei keturis taškus, o 9:2 atkarpą laimėjusi Paryžiaus komanda išsiveržė į priekį ir įgijo saugią persvarą (76:69).

Paris-Levallois“: Maleye'as Ndoye 23, Sharrodas Fordas 20 (9 atk. kam.), Mike'as Greenas 12 (15 rez. perd.), Louisas Labeyrie 10.

Neptūnas“: Donatas Zavackas 15, Martynas Mažeika 12, Arnas Butkevičius 10, Simas Galdikas 10, Deividas Gailius 10, Mindaugas Girdžiūnas 9.