Pratęsimo pareikalavusiame trileryje „Lietkabelis“ nusileido „LSU-Atletui“

2013 11 06 9:23
LSU-Atleto krepšininkai pergalę šventė po pratęsimo bcatletas.lt nuotrauka

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie rungtynėse namuose 84:90 (14:28, 19:9, 23:16, 18:21, 10:16) po pratęsimo nusileido Kauno raj. „LSU-Atleto“ ekipai.

Rungtynių pirmosios dalies pradžioje „LSU-Atletas“ kontroliavo padėtį rungtynėse ir turėjo didžiulį pranašumą – 9:26, 19:35. Šeimininkai netruko susiimti ir besibaigiant antrajam kėliniui sumažino deficitą iki keturių 4 taškų – 33:37.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pirmą kartą išsiveržė į priekį ir prieš prasidedant ketvirtajam ketvirčiui šeimininkai turėjo pranašumą – 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai susikrovė rekordinį pranašumą – 68:62. Kauniečiai greitai atsakė spurtu 68:70. Likus žaisti kiek daugiau nei 20 sekundžių, rezultatas buvo lygus, tačiau paskutinės atakos metu „Lietkabelis“ nepelnė taškų ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Sužaidus puse pratęsimo laiko, „LSU-Atletas“ susikrovė apčiuopiamą persvarą - 78:83. Po šio epizodo svečiai nebepaleido iniciatyvos iš rankų ir neleido „Lietkabeliui“ išplėšti pergalės.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Darius Griškėnas, surinkęs 25 taškus, 19 – pridėjo Dinma Odiakosa (11 atk. kam.), 15 – įmėtė Parrishas Brownas (9 rez. perd.), 9 – Ryanas Olanderis.

„LSU-Atleto“ komandoje išsiskyrė po 17 taškų įmetę Vidmantas Sragauskis ir Karolis Babkauskas, po 15 – pelnė Šarūnas Vingelis ir Taurantas Tamošiūnas, po 13 – Žygimantas Skučas ir Tomas Urbonas (14 atk. kam.).