Prie „Raptors“ ir „Rockets“ pergalių svariai prisidėjo ir lietuviai

2014 01 23 9:03
Reuters/Scanpix nuotrauka

Terrence'ui Jonesui patyrus traumą Donatas Motiejūnas antras rungtynes iš eilės pradėjo „Rockets“ starto penkete, o Hiustono komanda namuose 119:98 (29:22, 26:22, 33:29, 31:25) nugalėjo Sakramento „Kings“.

Tai trečia „Rockets“ pergalė iš eilės ir šeštas iš eilės „Kings“ pralaimėjimas išvykose.

D.Motiejūnas per 29 minutes (sezono rekordas) pelnė 6 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Jis pataikė 2 dvitaškius iš 5 ir 2 baudas iš 3 bei prametė tritaškį. Taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir dėl pražangų limito buvo priverstas palikti aikštę.

Rezultatyviausias buvo Dwightas Howardas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių. Jamesas Hardenas surinko 24.

„Kings“ ekipai 22 taškus pelnė Derrickas Williamsas.

Rungtynių reportažas:

Tuo tarpu Toronto „Raptors“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Valančiūnas, savo aikštėje 93:85 (15:34, 31:17, 22:22, 25:12) nugalėjo be Dirko Nowitzkio žaidusią Dalaso „Mavericks“.

J.Valančiūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 6 ir 6 baudas iš 8. Taip pat 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

JV tai buvo 13 dvigubas dublis šiame sezone. Lietuvos taip pat nutraukė nerezultatyvių rungtynių seriją, nes prieš tai 4 mačus iš eilės nepelnė daugiau nei 5 taškų.

Nesulaikomas „Raptors“ gretose buvo karjeros rekordą pasiekęs DeMaras DeRozanas, surinkęs 40 taškų.

„Mavericks“ ekipai 21 tašką pelnė Monta Ellisas.