„Prienai“ iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose

2012 11 18 8:54
Prienų ekipos puolėjas Gediminas Orelikas su 20 taškų buvo naudingiausias mačo žaidėjas./R.Dačkaus (Fotodiena.lt) nuotrauka

Baltijos krepšinio lygos (BBL) C grupėje be pralaimėjimų išliko „Prienų“ (8-0) komanda.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Kėdainiuose 72:68 (19:21, 15:12, 19:18, 19:17) nugalėjo Gintaro Leonavičiaus treniruojamą „Nevėžio“ (3-4) ekipą.

Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 46:39, tačiau svečiai spurtavo 12:2 ir persvėrė rezultatą 50:48, vėliau padidino – 68:60.

Paskutinę minutę po Vytenio Jasikevičiaus realizuotų baudų „Nevėžį“ nuo „Prienų“ skyrė vienas taškas 67:68.

Likus 7 sek. Tomas Černeckis prasižengė prieš baudas pataikiusį Artūrą Milaknį (70:67). Kitoje atakoje Artūras Valeika prasižengė prieš Černeckį.

Pirmą baudą gynėjas pataikė, tačiau antrąją prametė. „Prienų“ pergalę dviem baudomis įtvirtino Gediminas Orelikas.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 20 (9/9 baudų), Siimas-Sanderis Vene 12, Artūras Milaknis 10 (2/8 tritaškių), Arnas Labuckas 9.

„Nevėžis“: Darius Šilinskis 17 (8/14 dvitaškių, 2 blk.), Tony Bishopas 14 (9 atk. kam., 2 blk.), Gytis Sirutavičius 13, Vytenis Jasikevičius 11 (11 atk. kam.).

Kitas BBL rungtynes „Prienai“ žais gruodžio 1 d. Vilniuje su „Sakalais“. Prieš tai vilniečiai lapkričio 28 d. namie priims „Nevėžį“.

Visi rezultatai: šeštadienis (lapkričio 17 d.)