"Prienai" įtikinamai nugalėjo "Šiaulius"

2012 11 24 19:17
Krepšinio klubas "Prienai" /kkprienai.lt nuotr.

BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse "Prienai" namuose nugalėjo "Šiaulių" krepšininkus rezultatu 96:78.

Dvikova Prienuose prasidėjo rezultatyviai. Abi komandos geriau puolė, nei gynėsi, tačiau "Prienų" komanda varžovų krepšį atakavo geriau ir po dešimties minučių pirmavo 30:23.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau kontroliavo situaciją aikštėje ir išlaikė pranašumą savo rankose. Nors "Šiauliai" stengėsi vytis prieniškius, tačiau jų pastangos vaisių nedavė, o "Prienų" krepšininkai tolo. Prasidėjus didžiajai pertraukai "Prienai" pirmavo dviženkliu skirtumu - 51:38.

Trečiajame ketvirtyje "Prienai" toliau išlaikė dviženklį pranašumą (59:48,5 min.), bet šiauliečiai neleido šeimininkams pavojingai nutolti. Tačiau netrukus Gedimino Oreliko vedami "Prienai" suaktyvino žaidimą puolime ir per likusį kėlinio laiką praktiškai išsprendė rungtynių baigtį savo naudai - 76:55.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Savų žiūrovų palaikomi "Prienai" iki pat finalinės sirenos žaidė užtikrintai ir šventė dar vieną pergalę BEKO-LKL čempionate.

"Prienai": G.Orelikas 27, S.Vene 14, A.Milaknis 12, A.Valeika 11, Ž.Janavičius 9.

"Šiauliai": V.Šulskis 15, P.Dia 15, A.Kieža 11, L.Jacksonas 9, Chase'as Simonas 9.