Prienų ekipa po atkaklios kovos palaužė "Neptūną"

2013 10 07 8:49
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse  Prienų  „TonyBet“ namuose 71:63 palaužė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Dainius Šalenga, pelnęs 17 taškų. „Neptūno“ komandoje išsiskyrė Valdas Vasylius (16 tšk.)

Dvikova Prienuose prasidėjo atkakliai, o po 10 minučių nedidelę persvarą turėjo „Neptūno“ krepšininkai (16:14). Antrajame kėlinyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir, suaktyvinę puolimą, persvėrė rezultatą savo naudai. Prasidėjus didžiajai pertraukai „TonyBet“ pirmavo 31:25.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes šeimininkai buvo priekyje 37:31, įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau tik 2 taškai (40:38). Nei viena komanda neturėjo didesnės iniciatyvos, todėl žiūrovai matė intriguojančią ir įdomią kovą. Po 30 minučių nedidelę persvarą išlaikė kiek tiksliau žaidę Prienų komandos krepšininkai – 45:43.

Lemiamas buvo paskutinis kėlinys, kuriame toliau vyko atkakli kova dėl kiekvieno aikštės centimetro (51:49, 6 min.). Įpusėjus ketvirčiui po G. Kadžiulio tolimo šūvio Prienų ekipos persvara šoktelėjo iki 5 taškų (54:49), o K.Maksvytis paprašė minutės pertraukėlės. Likus žaisti 2 minutes, šeimininkai vis dar išlaikė pranašumą savo rankose (59:56), o rungtynės pasiekė savo kulminacinį tašką. Per likusį laiką „TonyBet“ krepšininkai žaidė drausmingiau, ypač gynyboje ir iškovojo sunkią pergalę.