Prienų klubas startavo pergalingai

2013 10 03 8:55
Rezultatyviausias tarp Prienų krepšininkų buvo G.Kadžiulis LŽ archyvo nuotrauka

Permainingose ir atkakliose BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Prienų “TonyBet” išvykoje 88:77  nugalėjo  Panevėžio “Lietkabelio” krepšininkus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Gintaras Kadžiulis, pelnęs 19 taškų. “Lietkabelio” gretose išsiskyrė Anthony Bennettas (25 tšk.).

Mačas Panevėžyje prasidėjo atkakliai ir permainingai. Nei viena komanda neturėjo didesnės iniciatyvos. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (10:10), o po dešimties minučių 3 taškų pranašumą turėjo „Lietkabelis“ - 27:24.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Nors „TonyBet“ iš pradžių kiek sėkmingiau atakavo, tačiau šeimininkai neleido įsismaginti prieniškiams ir greitai išlygino žaidimą.Ekipos vėliau kovojo taškas į tašką, o prasidėjus didžiajai pertraukai 44:42 pirmavo Prienų komanda.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes rezultatas vėl buvo lygus, o „Lietkabelio“ gretose nesustabdomas buvo amerikietis Anthony Bennettas, kuris jau buvo pelnęs 18 taškų. Prienų ekipoje išsiskyrė Vaidas Čepukaitis (12) ir Dainius Šalenga (11). Po Bennetto tolimo metimo „Lietkabelio“ komanda įsiveržė į priekį 53:49, netrukus Jokūbas Gintvainis padidino šeimininkų pranašumą – 56:49. Iki kėlinio pabaigos dar kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda ir netruko intrigos – po trisdešimties minučių 64:63 priekyje „TonyBet“.

Lemiamas buvo paskutinis kėlinys, kuriame sužaidus 3 minutes Prienų ekipa pirmavo 69:65, o po Laimono Kisieliaus tolimo metimo svečiai nutolo 72:65. Tuo tarpu „Lietkabelis“ niekaip negalėjo suregzti sėkmingos atakos, o „TonyBet“ tuo naudojosi. Įpusėjus ketvirčiui prieniškiai jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 75:65. Gediminas Žalalis tolimu metimu kiek sušvelnino „Lietkabelio“ atsilikimą (75:68). Per likusį laiką „TonyBet“ žaidė drausmingai ir išlaikė persvarą savo rankose, prie to daug prisidėjo Kisielius, kuris lemiamais momentais pelnė svarbius taškus ir labai prisidėjo prie Prienų komandos pergalės.