Prienų komanda namuose įveikė "Pieno žvaigždes"

2013 10 15 23:00
Virginijus Šeškus džiaugėsi auklėtinių pergale. Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Prienų "TonyBet" komanda iškovojo trečiąją pergalę BEKO-LKL čempionate. Prieniškiai namuose 75:65 nugalėjo Pasvalio "Pieno žvaigždžių" krepšininkus.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo dvikovą ir po 10 minučių pirmavo 21:10.

Antrajame kėlinyje Pasvalio krepšininkai išlygino žaidimą, tačiau pasivyti varžovų nesugebėjo. "TonyBet" komanda išlaikė žaidimo kontrolę ir persvarą savo rankose - 41:30.

Po didžiosios pertraukos "Pieno žvaigždžių" ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir, suaktyvinę žaidimą puolime ir gynyboje pradėjo naikinti deficitą. Trečiąjį ketvirtį svečiai laimėjo 19:6 ir įsiveržė į priekį - 49:47.

Lemiamas buvo paskutinis kėlinys, kuriame vėl tiksliau rungtyniavo šeimininkai. Prienų krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje nenorėjo išleisti pergalės iš rankų ir šturmavo varžovų krepšį. Tvirtą charakterį mačo pabaigoje pademonstravę prieniškiai šventė sunkią pergalę.